Skocz do zawartości

Gildia Nocnych Braci [gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

-Nazywam się Gray Flame. Jestem jednym z generałów Gildii Nocnych Braci. Działam akurat w Imperium, każdy z generałów ma swój własny oddział w większych Equestriańskich miastach. Zostałem powiadomiony o waszym przyjeździe i miałem wam podać odpowiednie wytyczne. Jednak jestem na służbie, dlatego skierujcie się do bazy gildii na podanym adresie.- kuc podał karteczkę na której był napisany adres.

(no to kierujecie się tam gdzie baza, adres se wymyślajcie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

No tak... ale to i tak kucyk. Ja i tak nie jestem ufna specjalnie, więc jeśli będzie potrzebna ostrożność to pewnie ją zachowam - stwierdziła cicho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Pozwólcie, że wam pokażę.- kuc wyciągnął zza pleców woreczek z jakimś proszkiem, którym dmuchnął w twarze wszystkich osób, które były przed nim. Wszyscy upadli i zasnęli głębokim snem.

 

Obudziliście się w ciemnym pomieszczeniu. Nie mogliście wykonać żadnych ruchów kończynami. Byliście przywiązani do jakiś łóżek żelazno podobnymi sznurami, których nie dało się zerwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna nie zwrócił uwagi na to co mówili "klienci". Podszedł do każdego po kolei i pstryknął palcami mówiąc:

-Wyrównać.- kajdany zaczęły ciągnąć ich za kończyny w przeciwległe strony.- Nie lubię niedoskonałych numerów.- podszedł do Mephista, którego kończyny wystawały za łóżko i powiedział:

-Jesteś zbyt długi, muszę ci obciąć kawałek nóg i rąk.- po chwili wyszedł z pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...