Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/18/22 in all areas

 1. Dobra, czas skomciać rozdział drugi... Nie powiedziałabym, by jakoś szczególnie pchnął fabułę do przodu i dalej opowiadanie się zbytnio nie rozkręciło i średnio wiadomo o czym właściwie będzie. Dostaliśmy za to nieco backstory i dowiedzieliśmy się, co się mniej więcej działo w świecie anthro wilków (moim zdaniem nic specjalnie ciekawego) i że Darth oraz Twilight mieli romans. Na tym etapie fanfika wydaje się to mało potrzebne, ale to przecież dopiero początek, więc wszystko przed nami i być może się to zmieni. Ale szczerze mówiąc, ta retrospekcja jest moim zdaniem najsłabszym punktem rozdziału. Z drugiej strony, to dobrze, że dostajemy jakieś backstory, zważywszy na to, że główny bohater skacze w czasie i przestrzeni przy pomocy magicznego samochodu. A cała reszta? Lepiej, znacznie lepiej i wciąż jedzie to mocno klasycznym, nostalgicznym, porządnym TCB. Podróż przez miasto, pościg, krótki POV pary policjantów (podobały mi się dialogi między nimi, były zabawne). Swoją drogą - czy policjantka Karolina i Karolina z biura to jedna Karolina? Niewiele się dowiedzieliśmy, ale najbardziej mnie zastanawia ostatnia scena - Darth zachował się jak idiota podczas rozmowy z pracownicą biura i ciężko mi w zasadzie powiedzieć, co on robi i co chce osiągnąć. Podejrzewam, że nawet on sam tego nie wie. Mimo wszystko, rozdział kończy się w dobrym miejscu - mamy obietnicę, że teraz zacznie się dziać, wyjaśniać i robić ciekawiej.
  1 point
 2. Przez świat wędrujemy, łapiąc się za rączki eee... znaczy łapki.
  1 point
 3. Equestria chwilowo jest spokojna. Miła rzecz, spokój. Pozwala ci spojrzeć na pewne rzeczy z dystansem. 1. Jest wspaniałe. Potężne, lecz jednocześnie delikatne. Powstało by chronić Equestrię, lecz w zamian Equestria musi chronić je. Jak dotąd ta współpraca działa. 2. Uhhh. Jest uciążliwy, kłamliwy, bezczel...khm...znaczy się, mamy swoje prywatne sprawy z nim, wolimy żeby pozostały prywatnymi. 3. To ciężki temat. Tartar to straszne miejsce. Ale kara jest adekwatna do przewinienia. Nawet Discord nie doprowadził Equestrii do takiego stanu. A mówimy to o osobniku który jest uosobieniem chaosu. Uważamy że nasze pozdrowienia dla Siostry są zbyteczne - o wiele bardziej ucieszy ją, jeśli zrobisz to osobiście.
  1 point
 4. Poprawione. Fakt, głupio, że nie przeczytałem zasad, bo po prostu skopiowałem pytania z poprzedniej edycji zabawy, nie zastanawiając się.
  1 point
 5. 1. Czy zdarzyły się Tobie jakieś bardzo ciężkie przypadki koszmarów u jakiegoś kucyka? 2. Czy trollujesz swoją siostrę, czy raczej jest na odwrót? 3. Dodatek do pytania: Czy długo musiałaś ćwiczyć by to zrobić?
  1 point
 6. Witaj Luno! Jestem tu od nie dawna i zaglądam w kardy kącik... także ten cukrowy Pinkie Pie XD Na stronie zauważyłem nowy post "Zapytaj Lunę" więc czym prędzej zajrzeć... Postanowiłem za rzucić cię pytaniami , w sumie nie mam pomysłu o co mógłbym zapytać, ale spokojnie zaraz przemyślę wszytko i ułożę to o co chciałbym zapytać aby było godne księżniczki. 1. Czy rozmyślałaś kiedy kolwiek nad tym jak by to było być normalnym kucykiem? To znaczy nie mieć tak odpowiedzialnych obowiązków, być jak każda inna osoba i inne kucyki nie składały ci pokłonów, móc cieszyć się po prostu beztroską. 2.Czy w twojej enklawie pojawią się jakieś nowe i ciekawe zabawy? Bo w sumie na stronie jest ich kilka... ale strona wygląda na opustoszałą, a może tylko ja mam takie wrażenie, ale miło by było gdybyś mogła zorganizować coś dla osób które nie śpią po nocy XD 3. Czy ogólnie fajnie jest być księżniczką nocy? Wiem że może być przykre to że w nocy większość ludzi, kucyków i stworzeń śpi ale przecież noc jest taka spokojna i piękna Pozdrawiam "JA"
  1 point
 7. 1.Co sądzisz o tym że Celestia wysłała cię na księżyc na tak długo? 2.Ładny mam avatar? 3.Co poczułaś gdy pierwszy raz w swoim życiu podniosłaś księżyc?
  1 point
 8. Cześć Luna ty moja pani nocy mam mały prezent dla ciebie ( podaje bukiet róż i pudełko czekoladek ) do dla ciebie moja pani. 1. Kto stworzył elementy harmonii? 2. Jak powstała Equestria? 3. Co zrobisz jakby człowiek pojawiłby się w Equestrii? O to wszystkie moje pytania i życzę miłej nocy o moja pani.
  0 points
 9. 1. To prawda, że Księżyc jest z sera? 2. Spotkałaś może amerykańskich astronautów na Księżycu, czy jednak ludzkość rzeczywiście nigdy tam nie była? 3. Skoro ty i Celestia jesteście poniekąd boginiami, to czy spotkałyście kiedyś Bogów Chaosu? (Khorna, Tzeentzcha, Nurgla i Slaanesha) A jeśli tak to są lepsi, czy gorsi id Discorda?
  0 points
 10. 1. Czy uważasz że słusznie postąpiła Twoja siostra, awansując Twilight na księżniczkę? 2. Całe rzesze Twoich fanów sądzą że jesteś zapaloną giercmanką, czy jest w tym choć ziarno prawdy? 3. Lubisz słodycze?
  -1 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...