Dzisiaj też byłem na nim w kinie (na seansie razem ze mną było łącznie 6 osób ) I powiem, że ten film o dziwo tak mi się spodobał na równi z MLP : Film i mógłbym iść nawet i drugi raz do kina Bardzo dobra akcja, zdecydowanie druga część lepsza od jedynki, która była bardziej przegadana. Dochodzą do tego masa nawiązań do innych filmów, czy postaci. A do tego jak ten jego zespół "komediowo" ginął xD
Yup xD
Ogólnie film mnie rozwalił i gdybym miał z kim się wybrać, to i drugi raz bym na niego poszedł.
Btw...