Jump to content

Phinbella Flynn

Brony
 • Posts

  592
 • Joined

 • Last visited

About Phinbella Flynn

 • Birthday 06/26/1997

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Steven Magnet
 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

22273 profile views

Phinbella Flynn's Achievements

Koń

Koń (6/17)

56

Reputation

About Me

Fe.png

O mnie.

Mam na imię Karolina. Jestem chyba normalna... przynajmniej tak myślę. Grzesznie grzeczna. Dla wielu dziwna, chamska, bezczelna. Niepoprawna, wrażliwa romantyczka. Tak niedoskonała, że aż idealna. Nieosiągalna, jedyna i niepowtarzalna. Wrogów ranię jak ostre szkło by później błyszczeć ich bólem jak brylant.

Jestem nieśmiałą osobą, która ciągle jest w centrum uwagi. Myślącą o błędach popełnionych w przeszłości. Tajemniczą, trudną do odszyfrowania. Uosobieniem dobra. Czasami egoistyczna i ekstrawagancka.

Bywam słodka niczym miód. Czasami chłodna jak wiatr. Jestem inna bo jestem sobą, mam swój świat. Gdy jest mi źle - płacze. Gdy jestem zła - krzyczę. Gdy jestem szczęśliwa - mówię o tym otwarcie. Jestem uprzejma aż do przesady. Atrakcyjną - to zależy od gustu. Myślę, że jestem gadatliwą osobą. Nie sądzę, że można powiedzieć o mnie "łatwa dziewczyna". Jestem przyjazna dla wszystkich. Jeśli ktoś zasługuje na moją przyjaźń to czemu nie. Wrażliwa, często za bardzo. Kochająca. Szczera. Miła jestem dla wszystkich.

Wariatka. Jestem tak zakręcona jak makaron z biedronki. Mająca swój świat i swoich przyjaciół. Optymistka, pesymistka, realistka - połączenie tych 3 rzeczy.

Jestem buntowniczką. Umiem ukazać zazdrość. Potrafię obrażać ludzi. Uwielbiam marzyć. Kochająca się śmiać. Przede wszystkim tolerancyjna. ^^

Jestem jak dziecko które często trzeba przytulać. Jak motyl - trudno mnie złapać... Jak kwiat - niezadbany więdnę... Jak cukierek - zawsze słodki... Jak kawa - pobudzam ludzi do życia. Jak nadzieja - tak łatwo mnie stracić...Jak wiatr - tak trudno mnie zatrzymać...Jak mrok - kuszę nieznanym... Jak piękna chwila - ulotny... Jak rzeka - nie oglądam się za siebie... Jak ogień - niszczę złudzenia... Jak dźwięk - rozbrzmiewam śmiechem...

Masz jakiś problem napisz. Nie obgaduj mnie za plecami.

its_so_lonely_now_by_kiki_kit-d5exnqn.png

Phinbella Flynn

×
×
 • Create New...