Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

PervKapitan

Moderator
 • Content Count

  2,659
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  89

PervKapitan last won the day on January 25

PervKapitan had the most liked content!

Community Reputation

3,740 Pióro Starswirla Brodatego

About PervKapitan

Kontakt

 • Instagram
  pervkapitan
 • Discord ID
  PervKapitan#8055

Informacje profilowe

 • Gender
  Neko
 • Miasto
  Opole
 • Zainteresowania
  Gry, filmy (westerny, horrory, animowane), seriale animowane, zwierzęta, zjawiska paranormalne, tworzenie własnego świata i OCków, jedzenie i picie
 • Ulubiona postać
  Chrysalis, Pinkie Pie, Starlight Glimmer, Applejack

Recent Profile Visitors

28,394 profile views
 1. PervKapitan

  Konserwowe Pogrubianie tekstu czy przechylanie?
 2. PervKapitan

  Przez Twoje lenistwo, panienko, gracze stracili chęć zabawy. Ale to Ty miałaś wylinkę i nie dało się z Tobą kontaktować! To wcale nie moje lenistwo. Wymówki... Tak. Podsumowanko: Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Ma włosy. Nie używa czarów, w tym nie używa także żadnej innej magii, ani broni palnej, nie ma dostępu do zaawansowanej technologii, nie dysponuje supersiłą, nie jest także najemnikiem do wynajęcia, chociaż potrafi walczyć. Nie jest bogaczem. Nie posiada wnikliwych zdolności analityczne odpowiadające detektywowi ani zdolności podróżowania w czasie i przestrzeni. Jest urodzonym przywódcą. Nie posiada psa. Żyje w świecie fantasy. Ma swoją drużynę, z którą przeżywa wspólnie przygody. Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka. Mamy w sumie już dużo informacji, ale tak naprawdę dalej ciężko zgadnąć. No weźcie już zgadnijcie, bo ja tkwię w tej postaci i tkwię... UWAGA! Zmiany w zasadach! Od następnej zagadki nie będzie już podsumowań. Za to będę częściej odpowiadała w tym temacie. Co 7 tur będę dawała podpowiedzi (jedną informację dotyczącą postaci). Ta tura to tura szósta, więc przy następnej dostaniecie wskazówkę!
 3. PervKapitan

  Niestety fora dyskusyjne są już przestarzałą formą. Pokolenie Z już się w takich miejscach zaczyna gubić, a oczywiste dla starszych zasady są dla nich często zbyt dużym wyzwaniem. Znacznie łatwiejsze i prostsze do ogarnięcia są grupy na fejsie i serwery discorda, gdzie nie ma aż tylu zasad. Ma to swoje wady i zalety. Forum jest bardziej poukładane, Zakładane tematy dotyczą konkretnej rzeczy i jak chcesz znaleźć o czymś konkretnym to masz łatwiej, a nie musisz przeszukiwać całej grupy... Trochę szkoda. Bo jak lubię czaty jak sb czy discord do popisania z flowem, to jednak fora mają swój klimat, porządek. No i nie znam żadnych innych. A co do darmowych hostingów to są one zazwyczaj kiepskie. Ciężko naprawiać jakiegokolwiek błędy przez to, że silnik jest gotowcem. Też nie wiesz kiedy tak naprawdę hosting wygaśnie.
 4. PervKapitan

  Sfinks Ulubione miejsce do zamawiania jedzonka?
 5. PervKapitan

  Cahan, bo posiada większą wiedzę w ciekawych dziedzinach Wstawanie rano czy chodzenie spać rano?
 6. PervKapitan

  Grałam w Final Fantasy XIV
 7. Proszę wracać do tematu :> A żeby przy okazji samej popchnąć temat na właściwe tory to też się wypowiem. Ogólnie średnio podobał mi się pomysł jaki podczas tej koronacji zrealizowali. Bo wydaje mi się, że oni zdają sobie sprawę, że ta koronacja to jedna wielka klapa, bo według nich tak miało być. Że przyjaźń nie zawsze jest idealna, ale warta tego wszystkiego, bla bla bla. Tzn zgadzam się z tym, jednak można to było przedstawić tak, by nie pozostawiało niesmaku, a uroczystość była uroczysta. Pierwsza koronacja Twilight była cudowna i właściwie bardzo lubię ten filmik, który jedynie podkłada inną ścieżkę dźwiękową, ale czyni go przez to epickim (jestem strasznie wrażliwa na dobrze dobraną muzykę)
 8. PervKapitan

  Nie słucham jakoś dużo fandomowej muzyki, ale jest perełka, którą uwielbiam słuchać:
 9. PervKapitan

  "OwO wats dis?"
 10. PervKapitan

  "Skanowanie terenu w poszukiwaniu dobrego kontentu... O nie, nie na tym forum"
 11. Cześć chciałem się czegoś dowiecieć co to jest spam bo ja nie rozumiem bo wiesz jestem niepełnosprawny i chcę się tego dowiedzieć.

 12. PervKapitan

  Nie można.
 13. PervKapitan

  by RaikohIllust To jakbyście chcieli wiedzieć dlaczego ostatnio Krysia taka cicha jest w swoim leżu... Wylinka to taki szczególny czas dla Podmieńców ^^
 14. Cadance to bardzo miła odmiana od wałkowanego przez milion sezonów tematu przyjaźni. Ona jest miłością oraz rodziną wraz z Shining Armorem oraz Flurry. W sumie dość szkoda, że mało z nimi odcinków. Szczególnie, że to jest temat, który może dotyczyć i młodego widza - jeśli będzie miało jeszcze młodsze rodzeństwo to dostrzeże szczegóły, jak się opiekować, jak być cierpliwym dla jeszcze młodszych.
×
×
 • Create New...