Cahan

Cahan rysuje

113 posty w tym temacie

Dodano: (edytowano)

Oceniać nie muszę, bo tak wszyscy wiemy  że jest super. Pytanko, rysowane ołówkiem czy węglem? 

Edytowano przez WilkU

Link do postu

Ołówki, okazało się, że w domu mi zalega cały zestaw specjalnych ołówków do rysowania. I sobie w czwartek pomyślałam, że grzechem byłoby ich nie wykorzystać, do kartki i uczyć się obsługiwać te cosie.

Link do postu

Bardzo ciekawa praca!
Choć mą szczególną uwagę zwróciły pióra skrzydeł, głównie w dolnych partiach. Z dwóch stron nie pokrywają się one wielkościowo.
Tonalnie dzieło podchodzi pod postarzany papier kredowy, co daje efekt bardzo wartościowego rysunku ^^
Warto by było się pobawić z mocniejszym, cyfrowym postarzaniem takiego obrazu, łącznie z kartką ;)
pozdrowionko!

Edytowano przez Pisklakozaur

Link do postu

Wiem, że skrzydła zawaliłam. A co do obróbki- kiepska w tym jestem. Poprawiam ostrość i naświetlenie, bo w moim pokoju jest ciemno jak cholera i nic nie widać.

A za opinie dziękuję :fluttershy4:

Link do postu

Kozacko! Jestem pod wrażeniem tego jak wyraźnie widać oczy. No i cieniowania. Naprawdę przyjemny dla oka rysunek.

Link do postu

Miałam też w miarę dobre światło.

Teraz świeżutka Celestia, niestety nic nie widać, przy mojej lampce, więc wyszło, jak wyszło...

princess_celestia_by_cahandariella-d7lfd

Edytowano przez Spring Apricot
Obrazek do spoilera.

Link do postu

Nie ma co masz talent. Ta księżniczka Celestia jest epicka. :celgiggle:  Sam chciałbym tak umieć rysować. :pinkie:

A co do fotek tez znam ten bul tylko że u mnie jest odwrotnie rysunki mi za jasne wychodzą.

Ogólnie bardzo mi się podają , no i cóż tu dużo mówić ,z niecierpliwością czekam na następne twoje prace. :yay:

Link do postu

W tym żółtym świetle wygląda to wprost genialnie :) nadaje temu troche ciepła i do tego nuty tajemnoczości. Takie przynajmniej mam odczucia patrząc na Celestie lecącą do góry w nieznane. Naprawdę. Oba rysunki są super.

Link do postu

Twoje rysunki są naprawdę świetne, a to co mnie w nich najbardziej zaskoczyło to świetne cieniowanie. Co to są za ołówki, którymi rysujesz?

Link do postu

Ołówki to zestaw KOH-I-NOR. Od 8B po 10H. Ale używam z tego praktycznie tylko 4B.

Link do postu

Twoje nowe rysunki wyglądają jakbyś rysowała je czarną kredką a nie ołówkiem. Zapomniałabym powiedzieć że są bardzo ładne.

Link do postu

Zastanawiam się, jak ty to robisz, że nie rozmazujesz ręką ołówka? U mnie zwykle cała kartka popaprana jest ciemniejszymi odciskami palców/zamazami z ołówka. :ming:

Rysunek jak zwykle świetny, chociaż przerażają mnie trochę jej oczy, są jak na mój gust zbyt duże.

Link do postu

Kolejny śliczny rysunek tylko coś te skrzydła sie trochę zlewają.

Link do postu

Kolejny fajny rysunek i co najważniejsze prawidłowo wykonany zarówno pod względem estetycznym

(widzę miękki ołówek H3-H4? i prawie zero rozmazania cop nie jest  łatwe) jak i anatomicznym. :RPHVO:

Podsumując rysunek bardzo mi się podoba i czekam na kolejne twoje prace. :rarityexcited:

Edytowano przez KamilPL 94

Link do postu

Obrazki są świetne, bardzo mi się podobają. Mam tylko 1 małe zastrzeżenie do rysunku:

princess_celestia_by_cahandariella-d7lfd

Ona lecie w górę? Czy grzywa nie powinna być skierowana ku dołowi?

Obrazek do spoilera.

Link do postu

W zasadzie to ona robi beczkę :D

Dziękuję serdecznie za komentarze i prezentuję kolejną pracę.

little_princess_night_shadow_by_cahandar

Obrazek do spoilera.

Link do postu

Na pewno się nie wzoruję na niczym, ale pamięcią tego nie nazywam. Po prostu siadam i rysuję, mam pomysł ogólny, a potem "graj muzyko!". Zazwyczaj wizję całości widzę w fazie szkicu podstawowego.

Link do postu

A teraz czas na kolejny bazgroł. Pewnie później podmienię, bo zdjęcie do zadu wyszło, bo ciemno dzisiaj. A że było trochę twardszych ołówków, to cieni dobrze nie widać.

EDIT: Nowa, lepsza wersja:

night_shadow_in_armor_2_by_cahandariella

Tak zbugowanego forum jak mlp polska, to jeszcze nie było.

Obrazek do spoilera.

Link do postu

Najbardziej podobają mi się lotki na skrzydłach. Są bardzo wyraziste. Ogon i grzywa wyglądają trochę na sztywne, ale może to dlatego, że odnoszę wrażenie, jakby postać stała na ziemi (a wiatr naturalnie nie porusza się pod takim kątem)

Link do postu

A dziś dla odmiany kolorowo i do innego fanfika. Przedstawiam kredkową Isleen z "Kwiatu Paproci", wysoką kapłankę Dawnych Bogów.

isleen_by_cahandariella-d7uonr9.jpg

Obrazek do spoilera.

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, by skomentować

Aby móc pisać komentarze, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

Utwórz konto

Utwórz konto w naszej społeczności! To łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz