Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Ołówek daje większe możliwości, ale raz na jakiś czas potrzebuję urozmaicenia.

A dziś niekucowo. Jedna praca będąca połączeniem kredek i ołówka, i jedna ołówkowa.

keirwenien_colorful_by_cahandariella-d7w

hualong_pencil_by_cahandariella-d7wvghy.

Niestety przy smoczusiu aparat zwariował zupełnie i nie chciał za cholerę złapać ostrości, więc na razie wygląda to tak sobie. Spróbuję jutro zrobić lepsze zdjęcie.

Edited by Spring Apricot
Obrazek do spoilera.
  • Upvote 1

Widze kolejny ciekawy szkic twojego autorstwa :RPHVO: .

Bardzo fajny efekt światło-cienia.

I sama poza zwłaszcza Applejack , do tego jej grzywa uchwycona dość epicko.

Ogólnie praca bardzo mi się podoba.

Przeprowadziłam się i światło mam jeszcze bardziej o kant zadu, ale cóż... Prezentuję kolejne prace. Jak widać uczę się na medycynie...

tcb_cahan_by_cahandariella-d81f81a.jpg

cahan_zebra_by_cahandariella-d81f7xg.jpg

celestia_pencil_by_cahandariella-d81f7st

chrysalis_pencil_by_cahandariella-d81f7p

Edited by Spring Apricot
Obrazki do spoilera.
  • Upvote 1

Celestia ma nieco przydługi, spłaszczony pysk - przypomina wręcz kaczy dziób.

Zebra wyszła bardzo ładnie, podoba mi się zwłaszcza jej pyszczek - ta czarna łatka nadaje jej łagodnego, wręcz niewinnego wyglądu.

Chrysalis przydałby się dłuższy róg i mocniej zarysowane skrzydła - w jednym miejscu lekko zanikają, choć może to być artefakt zdjęcia/skanu.

• Upvote 1

Dzięki wielkie za opinię.

Akurat długi pysk Celestii to zabieg specjalny, a Chrysia... No cóż... Kartka się pomięła, a zdjęcie też nie najlepsze.

Wrzucam kolejną pracę:

chrysalis_face_by_cahandariella-d83e8y2.

Edited by Spring Apricot
Obrazek do spoilera.

A dziękuję bardzo, choć sama z niej w pełni zadowolona nie jestem. Pysk mi się nie podoba, no i schrzaniłam przy skrzydłach.

No, coś nie teges z tymi skrzydłami. Chyba zły kształt na końcach i zbyt wyraźnie zaznaczone te dziury przy zbyt słabym cieniowaniu. >.> Ale cały czas robisz postęp więc pewnie następnym razem będzie gut. ;)

Dziury, cieniowanie i pomięta kartka. A aparat nie wyłapał wszystkiego, co jeszcze pogarsza efekt. Niekanoniczny kształt jest celowy.

Odnośnie Chrysalis...

Ładne cienie, dobrze umiejscowione. Podobają mi się też źrenice i tęczówki, ale niestety same gałki oczne sprawiają odrobinę wrażenie płaskich.

I jedno jeszcze: pasmo włosów przesłaniające prawe oko. Lepiej byłoby bez niego.

• Upvote 1

Oksymoron dziękuję za opinię :). A gałki oczne to jedna z moich bolączek, niestety. Albo wyjdą krzywe, albo zły ołówek wezmę na kontur... Ale pasmo jest imho urocze. Nowa praca:

dragon_by_cahandariella-d842rp4.jpg

Edited by Spring Apricot
Umieszczenie obrazka w taku img.

Co nieco bazgrołów z serii "na ćwiczeniach i w przerwach w nauce"

night_king_by_cahandariella-d8c18m5.jpgqueen_chrysalis_by_cahandariella-d87qu32chrysalis_by_cahandariella-d8bz361.jpg

Przy następnej okazji postaram się odkopać ołówki i wrzucić coś porządnego.

Edited by Cahan
  • Upvote 3

Fajne, ładnie rysujesz. Choć powiem szczerze, wolę szkice od "pokolorowanych", ale ogólnie rysunki super. Moim zdaniem mogłabyś rysować sceny z np. gier lub książek, np. Smocze dziecię( ze Skyrim'a) walczące ze smokiem, albo coś w tym stylu. To taka droba sugestia z mojej strony.

1. Nie ten temat.

2. Za darmo nie, bo obecnie nie mam czasu. Ale jestem sprzedajną istotą, więc przyjmuję komisze i art trade.

Dayan - powiem tak. Ja to wprowadziłam, bo nie mam czasu za bardzo rysiać nawet dla siebie. Kiedyś trzaskałam requesty na lekcjach, a teraz uczę się, piszę bądź mam ćwiczenia. MLK? Raczej mnie na nim nie będzie. W wakacje trwa sezon larpowy  :fluttershy4:. No i liczę się z tym, że będę miała poprawki. Dziś postanowiłam dokończyć parę szkiców i tyle - a mam ich jeszcze sporo, czas wypełniać.

Może kiedyś Ci Dayana Daya narysuję. Jak będzie mi się akurat chciało, będę miała czas i siły. Rysowanie bez weny nie ma sensu. A ja wzięłam nieco za dużo na siebie.

Cahan, a chesz collab? Bo właśnie też próbuję znaleźć czas na Dayana. XD Ty mogłabyś naszkicować (co dla mnie jest największym problemem) a ja pokoloruję, bo to umiem najlepiej. :)

Wiesz Burning... Szkic mogę załatwić, ale i tak pewnie będę to kolorować, bo nie lubię zostawiać niedokończonych rzeczy. I nie wiem też jak z kolorowaniem by Ci to wyszło, bo ja to robię kredkami i tuszem. A zdjęcia robione tosterem.