Skocz do zawartości

[Gra] Liceum Nauk Magicznych (Czy może raczej życie w internacie?)


Ukeź

Recommended Posts

(Ekhm, mam życie poza siedzeniem na forum :v)

 

- Dzień minął mi średnio interesująco. Nic nowego się na tych lekcjach nie dowiedziałem. - Wzruszył ramionami, po czym położył się na ziemi, podkładając ręce pod głowę. - A jak tobie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Szkoda. Bo o ile wczoraj jeszcze coś się działo o tyle dzisiaj wieje nudą.- Powiedział spokojnie Nick. Sam nie wiedział co ma teraz robić. Postanowił jednak coś spróbować.

-Andrew co sądzisz o pozostałej 2 z tego pokoju?- Zapytał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nam wałkowali tylko teorie dziś. Czyli totalna nuda. Jakbym nie wiedział tego wszystkiego. Nie żebym się chwalił czy coś, ale zapanowanie nad zombiakami chyba nie jest takie masakrycznie trudne. A swoją drogą... Siedzimy tu, czy może hmm... jakieś ciekawe pomysły co można zrobić? Coś co nie jest nudne i usypiające. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Racja Kent jest w miarę. Chodzę z nim na zajęcia. A co do Danatego... zdaje się być ok. Jest bynajmniej lepszy niż poprzednik. Tamten to był w ogóle jakiś dziwny.- Powiedział Nick z wyraźnym spokojem. Po chwili wyciągnął klepsydrę, postawił ja na stoliku. Piasek leniwie przesypywał się w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Na jakichś polach, jak jest nas dwójka to ta gra to marny pomysł. Wracamy do internatu? Może ludzie coś wykombinują. - Kent podniósł się i przeciągnął. - A właśnie. Doznałem dziś olśnienia i wiem już że możemy sobie wychodzić na zewnątrz przez okno, już po zamknięciu internatu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Widzisz to okno?- Zapytał z zaciekawieniem Nick wskazując na okno w pokoju. 

-Przed chwilę Kent przez nie wyszedł. Więc wydaje mi się, że możemy to wykorzystać. A jeszcze Andrew potrafi znikać więc będzie można to wykorzystać. Jeśli będzie chciał przyjść.- Popatrzył na chłopaka z zaciekawieniem. Piasek w jego klepsydrze się przesypał więc Nick obrócił ją aby zielony piasek nadal się przesypywał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...