Skocz do zawartości

Obóz herosów [zapisy/gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Pagan zaczął przyglądać się Thorvaldowi a raczej drzewu o które się opierał. Po chwili liście zaczęły gnić i spadać, gałęzie drzewa stały się słabe i łamliwe. Dało to chłopakowi powód do śmiechu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Taaa- mruknąłem zanurzając się w wodzie, po chwili podpłynąłem do brzegu całkiem suchy i usiadłem.- Szczęście, że nie skończyłem tak samo jak Thalia, bo nie śpieszno mi do zmiany w drzewo (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi)- wyciągnąłem piersiówkę z nektarem i napiłem się.

Edytowano przez Lightning Energy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kelly postanowiła że odłączy się od grupki i pójść nad jezioro lecz nie do rozmawiającej ze sobą małej grupki znajdującej sie przy jeziorze tylko na drugą strone jeziora by nie przeszkadzać rozmawiającym. Z zaciekawieniem przyglądała się sytuacji bo z natury była ciekawska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Bardzo chętnie- Powiedział Nick i wziął szklankę od Toma. Jej zawartość wypił jednym łykiem. Od razu poczuł jakiś napływ energii ale nie okazywał go. Za to wstał i zaczął chodzić przy brzegu wyglądając jakby się nad czymś zastanawiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick przewrócił oczami widząc jak chłopak nurkuje.  Następnie podszedł do ekipy spoglądając na drzewo. 

-Oj tam to tylko jedno drzewo.- wzruszył ramionami. Jednak w jego głosie było słychać lekką nutkę pogardy. Popatrzył na chłopaka, który pochwalił się swoim dziełem.- To naprawdę nie było konieczne. Nie musiałeś się popisywać.- Dodał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...