Skocz do zawartości

Obóz herosów [zapisy/gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

cholera to się może źle skończyć. Pomyślał Nick idąc powoli w stronę przeciwników. Młot miał oparty o ramię. Mimo zmęczenia starał się iść jak najszybciej.

-Leć za flagą.- Powiedział to towarzysza.- Ja się zajmę Sydem. - Dodał po czym powoli podszedł. Młot nadal miał w gotowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(Zdecydowanie zbyt op. Cofnij tamten post)

 

Syd zaklął pod nosem. Rzucił  w stronę Thorivalda i Nicka nożami, poirytowany. Z miną niedoszłego, wkurzonego mordercy zawrócił i spokojnym krokiem zaczął zbliżać się do przeciwników.

- Tak się nie będziemy bawić - syknął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( dobra spokojnie herosi. Wydaje mi się, że powinna ta sesja się trochę bardziej ogarnął. Nie jestem mistrzem gry ale myślę, że zgodziłby się ze mną, że zrobił się tutaj chaos. Trochę spokojniej, mniej op i myślę, że będzie nam się lepiej grało))

 

-Nie pozwolę.-Nick stanął między Syd a swoim towarzyszem zasłaniając się rękojeścią młota. Następnie zrobił potężny zamach w kierunku napastnika. Chciał trafić go w nogi aby nie mógł już nic więcej zrobić.

Edytowano przez Bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Winić możecie tylko i wyłącznie mistrza gry że wygląda to tak jak wygląda. Olał sprawę kompletnie. Wpuścił nas do piaskownicy gdzie panuje samowolka, samemu nie sprawując nad tym żadnej opieki. Kurwa mać jeżeli już dajecie nam możliwość udziału w jakieś zabawie to przynajmniej zagwarantujcie nam że będziecie ją prawidłowo prowadzić. No cóż ja również nie zamierzam dłużej brać udziału w tej pomyłce...chyba że coś się poprawi w co wątpię. ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...