Skocz do zawartości

Obóz herosów [zapisy/gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nick rozejrzał się po wszystkich.

-Dobra to jaki mamy plan działania?- Zapytał. Wiedział, że dobry plan potrafi wiele zdziałać. - Chyba nie pójdziemy na nich zwykłym natarciem. To jest zbyt oczywiste.

 

 

Nick zastanowił się przez chwilę.- Trzeba coś wymyślić.- Powiedział jakby do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Właściwie to nie wiemy.- Przyznał Nick.- Wydaje mi się, że najpierw trzeba odkryć gdzie jest flaga. Ale puszczenie pojedynczych osób nie jest dobrym pomysłem. Trzeba posłać większą grupkę, która na dodatek będzie mogła cicho się przekraść.


(( ja znikam na jakieś 2-3 godziny. Jakby co to ja zostałem i pilnowałem flagi. Wymyślcie coś abym nie musiał odpisywać przez ten czas.))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( No dobra, widzę że mistrzunio gry nie pokusił się o rozpiskę drużyn więc pozwolę sobie zrobić to samemu:

Drużyna Aresa:
- Mephisto
- Bosman
- Lucypher
- GamesPon3
- Little Light

Drużyna Ateny:
- Lightning Energy
- Pawlex
- Karcia
- Szeregowa

- Oksymoron ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jeżeli chodzi o organizację to powinniśmy wyznaczyć lidera tej gromadki - zaproponował. - Ktoś musi czuwać nad tym aby ta cała zabawa nie poszła w drzazgi...albo aby mieć na kogo zwalić winę w ramach porażki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ok ludzie, jako iż mamy dziecię Hefajstosa wykorzystajmy to. Czy dasz radę ogarnąć coś co wspomogło by nas w obronie czy raczej bez odpowiednich rzeczy nie dasz rady? - Zapytał Nickiego, - Vergil, ty będziesz w natarciu, to raczej oczywiste. Andrew ty też. Caroline, zostajesz z Nickiem. - zarządził. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...