Skocz do zawartości

Obóz herosów [zapisy/gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Oj proszę tylko mi teraz nie mówcie, że będziecie się popisywać mocami odziedziczonymi po rodzicach.- Powiedział Nick z lekkim rozgoryczeniem. Nie lubił, kiedy ktoś się przechwalał, pokazywał swoje moce, popisywał się itd. - Drzewo było żywe i już nie jest. Koniec tematu.- Nick zaczął spokojnym krokiem zbliżać się do grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Co z tego, że macie możliwość. Jest to zwykłe marnotrawienie. - Powiedział Nick.- Masz moc to bardzo dobrze. Ale nie musisz jej pokazywać na prawo i lewo. To jest zwykłe przechwalanie się. Takie osoby szybko znikają z historii.- Dodał z lekkim uśmiechem.

 

 

( haha dobre))

Edytowano przez Bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Proszę nie spamować)

Spomiędzy trawy nad jeziorem wymaszerował lekko nadgniły i pokryty glonami szkielet szczura. Syd uśmiechnął się, a mały trup pomachał kościaną łapką.

- Mówiłeś coś? - zapytał. Wziął zwierza na rękę i pogłaskał po czaszce.

Edytowano przez Oksymoron Greyjoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pagan niechętnie wstał i zbliżył się do Nicka. - Właśnie z nudów uszkodziłem sobie jedno drzewa a ty zachowujesz się jakbym zabił ci matkę! - wytknął chłopakowi. - I nie groź mi. Nie musimy się gryźć już w pierwszym dniu

 

(( Pon ogarnij się z tym spamem. Chcesz się bawić baw się normalnie ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-To nie jest tak, że nie macie czasu na popisywanie się.- Odparł.- Po prostu to jest bez sensu. Mój ojciec już to wiele razy przerabiał. Bogowie przechwalali się tym jacy to oni nie są. I wiele takich przypadków skończyło się źle lub zabawnie. Aresa np zamknęli w beczce na rok. I nie grożę ci. Po prostu nienawidzę gdy ktoś się popisuje.  - uśmiechnął się Nick. Nagle zauważył martwego szczura jak macha do nich. Szybko rozejrzał się i zobaczył uśmiechniętego Syda.

-Ten szczur to twoja sprawa?-Zapytał z nutką ciekawości. Jego twarz powróciła do poważnego wyrazu twarzy.

Edytowano przez Bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...