Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Jutro


Mały Hehesz

Recommended Posts

-Chyba wyostrzyły mi się zmysły... No i oczywiście kły mi urosły. Ale oprócz tego nie czuję większych zmian. Mam nadzieję że najgorsze za mną. Nie?-powiedziała uśmiechają się lekko ale widać było że to sztuczny uśmiech. Po chwili dotarły do lasu i spostrzegły znajome twarze. Ale był tam jeszcze ktoś kogo nie znały.

-Cześć...-powiedziała cicho dziewczyna do wszystkich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie przepadam za nimi - stwierdził krótko i szczerze. Jak dla niego wampiry za bardzo zadzierały nosa i poza tym jakoś nigdy nie miał z takowymi jakichś sympatyczniejszych relacji.

Gdy zobaczył nowo przybyłe dziewczęta jego różnobarwne oczy skierowały się w ich stronę i patrzyły badawczo. "Czy oni urządzają tu jakieś klasowe schadzki? Tak to wygląda" stwierdził w myślach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chyba "kolega" to za mocne określenie - stwierdził kociak, patrząc na Jess, a jego źrenice zwęziły się minimalnie. Miał wrażenie, że ma doczynienia z jedną z tych ras za którymi nie przepadał. Opcję wilkołaka jednak szybko odrzucił, bo na pewno wyczułby go. - Powiedzmy, że znalazłem się tu przypadkowo, bo ktoś się mnie wystraszył i chciał zaatakować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice ja naprawdę nie chcę używać siły.- Powiedział już ostrzej Nick. Musiał się dowiedzieć czegokolwiek na temat tamtych wampirów. Skoro dzieciak jest tak niebezpieczny jak to przeczuwał Nick to jacy myli jego rodzice. Nick nie był pewien czy czasem nie spotkał kogoś z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fen zastanawiał się przez chwilę, czy cokolwiek tutaj po jego osobie. Właściwie na dobrą sprawę, to nawet nie znał tych ludzi, czy nieludzi, więc to, że ktoś wyglądał na przygnębionego nie było jego sprawą. A nawet śmiałby stwierdzić, że to wręcz wścibskie, pytać obcą osobę o jej samopoczucie. Spojrzał w górę i na jednej z gałęzi znów dostrzegł tamte ptaszysko. Pod bluzą jego ogon poruszył się nerwowo, a on syknął cicho. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie chciałem tego robić.- Powiedział po czym położył obie ręce na ramionach dziewczyny i popatrzył jej w oczy. Jego oczy stały się czerwone. Zaczął wpływać na nią swoimi demonicznymi mocami aby się czegoś dowiedzieć. Jednak używał bardzo mało mocy. Nie przewidywał żadnych problemów. Próbował zobaczyć w jej oczach coś. Jakąś informacje na temat tamtej rodziny. Niestety Nick nie zauważył, że jego białe włosy zaczęły przeplatać się czerwonymi paskami. Był to ewidentny znak dla reszty, że on coś robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...