Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Inni.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

- Bardzo mnie to cieszy, chociaż ty mnie rozumiesz. Mimo żeś innej rasy. - powiedziała i zamieniała się w wilka. - ta nuda mnie zaczyna dobijać. Co można robić poza gnieceniem się w tłumie kiedy akurat gnieciesz się w tłumie?               

((czy wilk moży gadoć?))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Hej - powiedziała elfka do znajomych - ostatnio mi się wydaje, czy te zgromadzenia się coraz częstsze... - rzekła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Elfka przypatrzyła się niespodziewanemu zjawisku, a następnie i postaci. Wydawało się jej, że ją zna - Mephisto? - zapytała po chwili nadal zdziwiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobry piesek. - ściągnął cylinder i zaczął w nim grzebać, wyciągnął z niego całą babeczkę, (cupcake nie muffin) z truskawką na czubku i podał ją Mad. - Owszem, to ja we własnej osobie. Trochę minęło od naszego ostatniego spotkania. Ari. - powiedział.

Edytowano przez Mephisto Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- No znam... trochę. Znaczy dawno go nie widziałam... - odparła elfka do Yuki, a potem krótko do demona - No całkiem sporo czasu... urośnięcia można było się spodziewać - mówiła jakby trochę zawstydzona.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cestia patrzyła na zgromadzonych lekko zdziwiona, ale wciąż sie uśmiechała. - Widzimy się pierwszy raz. Skoro tak, to chyba wypada się przedstawić. Nazywam się Celestia Ludenberg. Miło mi poznać. - powiedziała spokojnie do Mephista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...