Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

Rin oprzytomniał. Pierwsza myśl to Elesis, poczuł ból w głowie i przypomniał sobie ostatnie sceny  gdy był przytomny. 

- Ehhh, co do cholery. - Rin potarł głowę - Dobrze że nie usuwałem z niego diabelskiego pionka gdy jeszcze był w mojej rodzinie. Możemy ich wytropić, ale tu powstaje pytanie co wtedy zrobimy. Musiał tu być któryś z Maou lub Sairaorg. - Rin westchnął, był w opłakanym stanie.

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tu mogą być osoby także wychodzące z innych mitologii. W takim czy innym razie musimy coś z tym zrobić. - Rin ledwo wstał.

- Rin nie masz sił na to - Odezwał się Jibril - Przed chwilą chciałeś użyć Juggernaut Drive, i gdybyś to wtedy zrobił nie wiem czy teraz bym jeszcze przebywał w twoim ciele - Wszyscy to słyszeli - Powstrzymajcie go bo zrobi coś głupiego.

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Szybki jesteś. - stwierdził Law. - Więc, Jonathan z poprzedniej rodziny Rin'a, ten który był martwy, razem z jakimś wampirem dziś nas zaatakował z rozkazu jakiejś kobiety, ale nie wiemy czym jest ta kobieta. Porwali też Elesis. - powiedział. - Ach i ten Jonathan jest silniejszy od Rin'a. Bez użycia magii go sklepał, wątpię żeby nawet użył boskiego daru. - stwierdził. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie pojawiły się 4 różne kręgi magiczne. Wyszli z nich wszyscy Maou. Astaroth, Belzebub, Leviatan i Lucyfer.

- Co tu się stało - Zapytał ostatni. Sairorg wyjaśnił kuzynowi sytuacje. 

- Hmm jeśli ten młodzik z czerwonymi kudłami nadal ma w sobie mój wynalazek to damy radę go unieszkodliwić, pozostaje jednak pytanie kto zajmie się wampirem. Zapewne ty Astaroth i Lucyferze. Leviatan pomoże pozostałym.

Reszta Maou zgodziła się.

- A wy?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Poniekąd nie wiemy kto to jest, z tego co nam powiedziałeś wiemy tyle że jeden z nich był wampirem a drugi byłym diabłem. Lecz jeśli się okażą Upadłymi to tak, piekło przystąpi do wojny. Odnowiliśmy swoje zasoby w armii a anioły mogą to tylko zrobić sprowadzając anioły <te zwykłe> na złą ścieżkę. Nie potrafią tak jak my wskrzesić człowieka i zamienić go w upadłego, tylko anioły potrafią tą sztuczkę i my. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...