Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

Rin nadal był zdziwiony, ale przynajmniej między nimi było wszystko okej więc nie musiał się martwić.

- Mhm, dzieci obiad - Rin zawołał je i po chwili przybiegły. Rin pogłaskał Charlotte i Lazarus'a. - Zrobiłem dzisiaj coś co lubicie, no a teraz do stołu. Shino, Elesis brandy do obiadu?

- Tak chętnie - Shino się zgodziła i usiadła obok Dzieci. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Staram się jak mogę - Powiedział Rin i w tym czasie Shino nałożyła sobie i zaczęła jeść.

- No Elesis ma racje - Shino uśmiechnęła się - A wam dzieci jak smakuje.

- Pychota, tatuś robi najlepsze jedzenie.

- Charlotte ma racje - Lazarus się zgodził z siostrą. 

Rin się trochę zaczerwienił ale nałożył sobie im zaczął jeść. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze skarbie, tyle do wyboru Lazania, Cannelloni, Spaghetti, Pizza - Pogłaskał syna po głowię. - Dobra, to powiedz co chcesz a ja zrobię ci najpyszniej jak potrafię. - Rin napił się brandy.

- Też bym chciała znaleźć takiego faceta - Shino miała słabą głowę do alkoholu. Rin uśmiechnął się tylko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hah, wiesz w końcu mam gdzie dzieciaki wychować - Charllote trzymała rękę Rin'a - Hmm ? 

- Tato pójdziemy dzisiaj do wesołego miasteczka - Zapytała.

- Jeśli chcesz możemy iść, ale najpierw niech ciocie i wujkowie zjedzą coś bo pewnie głodni są. 

- Mmm - Charllote przytuliła się do ojca i Rin pogłaskał ją po głowie uśmiechając się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zgaduje że ty Emily też chcesz do wesołego miasteczka? - zapytał Law, po chwili podszedł do niego Lazarus

- Wujku Law, możesz mi zrobić taką lodową figurkę? Ale żeby się nie roztapiała. - poprosił.

- Ta pewnie. - w ręku Law'a pojawiła się figurka z kolorowego lodu. Tym razem była to bardziej demoniczna wersja szachowej figury gońca. - Proszę. - podał ją Lazarusowi z uśmiecham.

- Dzięki wujku! - powiedział ucieszony Lazarus. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...