Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

((Dzięki Phoenix))

-Co? Gdzie? Kiedy?- Zygfryd chwilę dochodził do siebie- A sorry, że wziąłem narkotyk, ale heroina sprawia, że nie czuję bólu. Wracając do walki. Ostrze Cienia!- krzyknął i rzucił się na Rin'a jednocześnie wyciągając ukryte ostrze

Edytowano przez RexCrusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygfryd zaczął nucić i jednocześnie tańczyć( Zygfryd ma nadzieję, że nikt go nie widzi):

"I hate what I´ve become

The nightmare´s just begun"

"It's hiding in the dark

It's teeth are razor sharp

There´s no escape for me

It want's my soul it want's my heart

No one can hear me scream

Maybe it's just a dream

Maybe it's inside of me"

((http://www.tekstowo.pl/piosenka,skillet,monster.html stąd to wziąłem :); piosenka idealnie określa uczucia Zygfryda ))

Edytowano przez RexCrusader
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin wyczuł zbliżającą się aurę diablicy i złapał rękę lecącą w jego brzuch nie powstrzymał jej do końca. Gdy go uderzyła uśmiechnął się tylko do dziewczyny.

- Teraz moja kolej - Powiedział spokojnie - Furia Feniksa - Rin złapał drugą ręką dziewczynę, podniósł ją i cisnął przed siebie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Law stanął w stabilniejszej pozycji. Wycelował w Rina lewą ręką w której zaczęła zbierać się energia. Po chwili wokół Lawa zaczęła zbierać się elektryczność a potem kabel od słuchawek, jego kurka i włosy zaczęły trzepotać na wietrze którego źródłem była energia zebrana w jego ręce. 

- Łamacz Ciał - powiedział a Rina poleciał promień. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...