Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

Zygfryd obudził się w samochodzie.

-Gdzie ja jestem?- powiedział sam do siebie, po chwili przypomniał sobie swoją wieczorną wycieczkę w góry( jakieś 15 km od Tokio)

Przekręcił kluczyk w stacyjce, ale nic się nie stało, spojżał na ilość paliwa i powiedział.

-K***a! Ktoś mi paliwo z baku spuścił!- wyszedł z samochodu- Fajnie, jeszcze opony przedziurawione! No cóż muszę iść pieszo( bo telefonu zapomniał).

Zamnkął samochód i udał się w drogę do Tokio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Dzięki. Już jestem i postaram się być dzisiaj bardziej aktywny)

 

Yukito obudził się na parapecie. Jego koto spokojnie chodził po pokoju.

-Cześć Max- Powiedział ziewając. Następnie wstał, poszedł się wykąpać, ubrał się, zjadł śniadanie i udał się do szkoły. Nie wiedział co będzie się dzisiaj działo. Jego naszyjnik leniwie podskakiwał na sznurku kiedy szedł przed siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Napadnięto na mnie i zostałem zgwałcony. Sorry, ale muszę odreagować sytuację. Pojechałem w góry, obudziłem się w samochodzie, a samochód nie miał paliwa, a opony były przebite. To z grubsza tyle. A dzięki za przykrycie kocem. Co robimy?

Edytowano przez RexCrusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wole materialne rzeczy. Po prostu nie ufam, nie ja nieznoszę magii. Powiem Ci, dlaczego jej nie znoszę. Nasz ród, Hohenbergów, był ideałem rodu niemieckiego z szlaheckimi korzeniami. Pałac, w naszym przypadku zamek Hohenberg( wysoka góra), i rodzina złożona z ojca, matki, dwóch synów i jedej córki. Idealna rodzina. Pewnego dnia moja siostra chodziła osowiała, ja jednak niczego nie zauważyłem, a ona wyglądała jakby wiedziała za dużo. W nocy kamienny pokój zajął się żywym ogniem. Woda ani wynalazek zwany gaśnicą nie zgasiły ognia. Płonoł tylko i wyłącznie pokój mojej siostry. Mój ojciec wypowiedział tylko słowa "To magia!". Moja siostra spłoneła żywcem, dlatego nie lubię magii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...