Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

- To ja się zbiorę i pójdziemy. - powiedziała z uśmiechem. - Tylko daj mi chwilkę, oke?

Lorence w ogóle nie zwróciła uwagi na Dantego, nawet nie zauważyła że wyszedł. Wstała, wyszła na górę i zamknęła się w jednym z pokoi. Miała ogromną ochotę się rozpłakać, ale tego nie zrobiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Law

- Pewnie. - powiedział uśmiechając się. - Poczekam. - powiedział i usiadł na kanapie.

 

 

Elesis

- Nie no, i tak muszę się przebrać więc daj mi chwilę. - poprosiła. Po chwili z portalu wyszedł Chung. Wyglądał doroślej niż kiedy dało się go widzieć ostatnio. Trzymał na plecach torbę. 

- Cześć Rin. - przywitał się. Podał Elesis torbę a ta weszła do łazienki i przebrała się szybko, poprawiła nieco włosy i po chwili wyszła. 

- Ok. Gotowa. - powiedziała.

 

((Więc, ubiór Elesis i jej fryzura

 

tumblr_mx13aqRlbz1qm7cnno5_1280.png

 

I wygląd Chunga

chung_by_aevari-d6p575m.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No to weźmiemy na wynos. - powiedział Law wstając. Podszedł do Emily i naciągnął jej kaptur na głowę. Uśmiechnął się. - Uroczę. - powiedział śmiejąc się. 

 

 

 

 

Elesis

- Ja wiem że wolałbyś bez, ale nie wyjdę nago na miasto. - powiedziała. Po chwili wyszła razem z Rinem, ręce miała skrzyżowane na piersiach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Law poszedł posłusznie za Emily. 

- To tu niedaleko jest subway. Zamówimy tam po kanapce i pójdziemy do szkoły ok? - zaproponował.

 

 

 

Elesis zaśmiała się. 

- O widzę że się z tego powodu cieszysz. - powiedziała. - I sądzę że nie tylko ty się będziesz cieszył. - powiedziała, 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zostałem budzikiem? - zapytał Law z uśmiechem. Po chwili skręcił wraz z Emily na ulicę gdzie był Subway, wszedł do środka. - Ta zwykła jest dobra jeśli chodzi o śniadanie. - powiedział. 

 

 

- Bardziej myślałam o Dante i Lorence. Chyba mu się podoba. - stwierdziła Elesis. 

Edytowano przez Mephisto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hmm to dobrze, pamiętasz Jonathana? Nie pamiętam jak to było, czy ty przyszłaś jak jeszcze on był czy już jak odszedł, no tak czy inaczej ona i on chcieli być razem a teraz się od niej odwrócił. Współczuje jej i chyba kiedyś złoże mu wizytę. - Rin brzmiał groźnie wymawiając 4 ostatnie słowa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spotkałam go... po mojej śmierci podróżowałam trochę i jak trafiłam do Szwecji to się poznaliśmy dokładniej.. Podszkolił mnie trochę w walce mieczem... i wiesz. Jeśli chcesz z nim pogadać to radzę ci odwiedzić Walhalle. - powiedziała. - Powiedział jej to żeby go znienawidziła. Wiedział że w ten sposób nie będzie zamartwiać się jego śmiercią... - powiedziała. - Jakieś dwa tygodnie temu zmarł. - wyjaśniła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Law zamówił dwie kanapki. Po chwili gdy zamówienie zostało zrealizowane podał jedną kanapkę Emily. 

- To się lepiej teraz pośpieszmy. - powiedział do Emily, złapał ją za rękę i wyciągnął z subwaya. 

 

 

 

 

- Choroba... białaczka dokładniej. Zachorował gdy był jeszcze człowiekiem ale nie wykryto jego choroby. Gdy był demonem była już na tyle zaawansowana że nie można jej już było wyleczyć a jedynie spowolnić. - powiedziała. - A że to nord to Valhalla. - dodała.

Edytowano przez Mephisto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...