Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

Law wszedł za Emily do jej domu. 

- Wybacz że tak z rana, ale tak jakoś... w sumie nie wiem nawet dlaczego. Po prostu miałem ochotę z tobą posiedzieć. - powiedział. 

 

 

 

Elesis bawiła się zapalniczką (taką metalowa zamykaną) 

- Nie jesteś wszechmocny... a ja i tak już pogodziłam się z faktem że mogę ponownie umrzeć. To już był by trzeci raz... - uśmiechnęła się blado. - Poza tym, to nie twoja wina... a teraz głos który zmusza mnie do walki jest jeszcze bardziej wyraźny... trudno się mu nie oprzeć... to tylko i wyłącznie moja wina, ja jestem zbyt narwana. - powiedziała. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emily

- Nic nie szkodzi. - powiedziała i przytuliła go. - Wpadaj sobie do mnie kiedy chcesz.

Lorence

Lorence postanowiła już dłużej nie czekać. Przebrała się, zjadła jednego tosta i wyszła. Po drodze zobaczyła Rin'a i Elesis i uśmiechnęła się pod nosem.

- Mówiłam że ci wybaczy... - mruknęła i poszła dalej w stronę opuszczonej szkoły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To chodź - Rin złapał Elesis za rękę i zaprowadził do środka. Lorance już nie było. - Jest jajecznica, tosty i kawa bierz co chcesz - Rin pocałował ją w policzek - Zaraz wrócę. - Rin wszedł do swojego pokoju dopiął koszulę do końca założył krawat i kamizelkę po czym wrócił do Elesis i usiadł obok. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...