Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Dean Ambrows

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]

Recommended Posts

Yukito zamknął książkę.

-Mam nadzieję, że będzie warto- Odparł chłodno po czym wstał i udał się na dach. Po pokazie Lucyfera westchnął tylko.

-Heh czemu miałem dziwne wrażenie, że to się źle skończy.- Powiedział.- Co zatem mam robić?- Zapytał

Edited by Bosman

((Jego postać ma na imie Dante ._. ))

Law dokończył śniadanie. Zszedł z dachu przy okazji mijając Dantego i jakiegoś chłopaka na scchodach. Szedł potem szkolnym korytarzem. W pewnym momencie zobaczył Emily, podszedł do niej. - Hej. I jak tam lekcje? - zapyyał.

Po lekcjach Emily siedziała na ławce przed szkołą i rozmawiała z koleżanką. Pamiętała o tym że ma zaraz iść do opuszczonej szkoły, ale stwierdziła że ma jeszcze trochę czasu.

Dante założył słuchawki i zaczął nucić.

- Ubijemy, oprawimy piękny kawał wołowiny i powiesimy cię na haku wole znów.

Podzielimy, oprawimy piękny kawał baraniny, nowe mięsko na ludzkim ołtarzu płonie już.- zapalił papiierosa i spojrzał w niebo.

Edited by Lucypher

Zygfryd wbił z kopniaka do opuszczonej szkoły z energetykiem w ręku. Do paska Zygfryd ma przytroczony miecz. Niemiec powiedział.

-Siema Dante. Słuchasz Huntera?

Dante uśmiechnął się. Pokazał im aby szli za nim. Skierowali się na tył szkoły. Gdy dotarli Dante kazał im stanąć w szeregu.- Wystawcie lewą reke i pomyślcie co was inspiruje.- powiedział.

(( uda się wam za pierwszym eazem.))

Zygfryd poszedł za Dante i powiedział.

-Miecz to me uzbrojenie.- uśmiechnął się i wyciągnął rękę (Zygfryd pomyślał o swojej rodzinie w Niemczech)

Yukito po lekcjach czekał aż zrobi się puściej po czym ruszył na miejsce spotkania. Widział idących przed sobą ludzi i szybko do nich dołączył Usłyszał wypowiedź Dantego i uniósł lewą rękę. Jego naszyjnik w kształcie miecza spoczywał spokojnie na jego piersi.

-Mam nadzieję, że mnie nie rozczarujesz.- Powiedział cicho jakby do siebie. Chłopak pomyślał o samurajach i ich dążeniu do doskonałości we władaniu mieczem.

( Ja znikam na kilka godzin. Ważna sprawa. Nie zapominaj o mnie Lucypher)

Na dłoni Zygfryda pojawił się miecz.- OstrzexCienia. Nie źle. Używaj jej rozważnie.- powiedział. Podszedł do Yukito. - Miecz Rai. Też niczego sobie. Pomaga ci się prędzej regenerować- powiedział i podszedł do Emily.- To jest Athma. Zwiększa twą siłę fizyczną. Idealne dla wierzy.- powiedział czekając na resztę.

Law skupił się i pomyślał o czymś. Po chwili na jego dłoniach pojawiły się rękawice. Były czarne i wzmacniane metalem na końcach palców i kłykciach. 

- Uuu. Wpierw wal a potem zadawaj pytania gdy będziesz spuszczać łomot. - powiedział. 

Odwrócone Stygmaty? Łał. Więc zostajesz królową tej rodziny.- powiedział wkładając w niego figurkę hetmana.- A teraz...- Nie dołączył bo niebio zrobiło się fioletowe i zaczęły spadać czarne pióra i pojawili się Upadłe.

Jeden z nich rzucił w Emily lancą światła. Dante zatrzymał dzidę ręką.- Wyniście się.- warknął do swoich podwładnych.

- A ja to wolę wypróbować to coś. - stwierdził strzelając palcami. - Ciekawe jak to zadziała. - powiedział po chwili rzucił się na upadłego. Instynktownie strzelił w niego fioletowym pociskiem elektrycznym. - O kurde lubię to. - stwierdził. 

Zygfryd po chwili upadł z lancą wbitą w brzuch.- Weź go z tąd.- powiedział. Stanął przed Upadłymi.- Uwonienie.- warknął. Zamienił się w wielkiego błękitnego sokoła i spalił je. Nie miał czasu. Podbiegł do Zygfryda i uleczył mu ranę.- Law. Choć. Zaprowadzimy go do szkoły.- powiedział.

Edited by Lucypher

• Create New...