Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Dean Ambrows

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]

Recommended Posts

Emily stała przez chwilę nieprzytomnie w miejscu. W końcu otrząsnęła się nie wiedząc co się stało. Poszła za resztą do opuszczonej szkoły.

Edited by Szeregowa WW

-K***a!- Zygfryd potrząsnął głową- [całkiem sporo przekleństw, winc cenzura] Kto mnie( germana) zniósł z pola bitwy?!

((Zygfryd jest typowym niemcem, dla którego zniesienie z pola bitwy ro ogromny dyshonor; sorry, że mnie było, wpieprzałem pizzę))

Na twarzy niemca pojawił się foch( po co była informacja o niemcach?).

-Szkot powinien zostawić Niemca w spokoju.

-Trup ma honor, a ostatnie czego potrzebuje mój ród to dyshonor.- Zygfryd nadal był pochmurny, ale foch zaczął przechodzić

-Honor wiąże się z imieniem i nazwiskiem, tak znamy najsłynniejsze postacie germańskie. Nic Honor nie ma do serca, serce powiązane jest z rycerskością. I tak Szkot mnie nie zrozumie.

((Ostatnie zdanie, tylko w formie "I tak Polak mnie nie zrozumie" słyszę bardzo często od mojego kuzyna Haralda( mieszka wraz z moją Niemiecką rodziną w Stuttgart'cie), winc nikt nie zrozumie Niemca :) ))

Edit:-Co robimy, Dante?

-Poszedłbym do Valhalli! (nie wim jaka jest polska wersja odmiany Vallhallia)- Zygfryd wyciągnął paczkę fajek i zapalniczkę- Ktoś chce fajkę?

Edited by RexCrusader

Zygfryd usiadł na kanapie i wyciągnął telefon(Htc One X; fajny telefon swoją drogą) i zaczął na nim grać.

((Takie drobne pytanie: Czy Zygfryd ma swój miecz?( To byłby dobry dod. wątek , gdyby go stracił)))

((To dobrze, że stracił, ma duży impuls))

Zygfryd wstał z kanapy, schował telefon w kieszeni i zaczął robić pompki.

((Zmywam się, łeb mnie n******a, może później wejde))

• Create New...