Skocz do zawartości

Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii Writer's Cut [NZ][Crossover][Adventure][Human?][Comedy][Violence][Slice of Life][Dark][Alternate Universe][Rewrite]


M.a.b

Recommended Posts

Jeden z lepszych fanficów jakie czytałem. Rozdziały się kończą w najciekawszym momencie, przez co czytelnik wyczekuje z napięciem na kolejny rozdział.

 

Teraz tylko czekać na następny chapter, do czego to wszystko doprowadzi :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze powiedziane;3 Wszystko zaczyna się dopiero rozkręcać i jeśli myślicie, że już wszystko widzieliście to możecie się mocno zaskoczyć jak zobaczycie co się będzie działo;3 Ten rozdział otwiera nam nową kartę całej historii i prowadzi w zupełnie nowe miejsce gdzie dopiero się wszystko zacznie dziać;3 Tajemnice skrywane tyle czasu w końcu zaczynają wychodzić na światło dzienne i często odgrzebywanie ich może prowadzić co pewnych konsekwencji... tak więc polecam wszystkim rozdział;3 Jest świetny;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie było aż tylu zmian scen akcji. Tutaj mieliśmy z tego co pamiętam aż 4 rożne lokalizacje. Prawdziwie wszechwiedzy narrator :P

Nowe oc jak zawsze mają wyrazisty charakterek, za który właśnie tak kochamy to uniwersum. Po pierwszym spojrzeniu wiemy co możemy się spodziewać od danej postaci.

A nawiązanie do 12 prac Asterixa świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy na forum już się wypowiadałem na temat fanfika, więc najwyżej się powtórzę.

 

Tak więc: fanfik zarąbisty, jest duże bogactwo językowe, bardzo dobrze jest prowadzona akcja i takie tam same pozytywne epitety.

Każdy następny rozdział coraz bardziej wgniata w ziemię czytelnika, a tak jest przynajmniej ze mną. :NjdaT:

Wszelkie błędy i gratulacje napisałem bezpośrednio w dokumencie. Uważaj na te duże i małe litery oraz taki wyraz jak "śpieszył" (z różną odmianą). Ciągle popełniasz te same błędy ortograficzne :twilight6: Ale jest coraz lepiej. :godpony:

 

Co do ankiety na górze: nie daję nigdzie swojego głosu, bo uważam że to autor powinien tak znakomitego fanfika zadecydować czy zrobi "decydujący koniec, odpowiadający na 99% pytań", czy koniec części pierwszej w stylu podobnym jak zostawia każdy rozdział - z niedopowiedzeniem, by czekać na coś dalej, na pełnowymiarową trylogię.

 

A i gratulacje się należą za tak szybkie pisanie takiej ilości tekstu - jeden rozdział, ~30 str. w tydzień. Byle tak dalej! :pinkie2:

 

Pozdro! :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów i dziwnych dużych i małych liter... Uwaga audycja lokowana... IPAD I JEGO GŁUPIA AUTOKOREKTA!! Koniec reklamy.

Cóż, mimo deadline'a z magisterką, znajduję czas, by się odprężyć i coś popisać. Powoli, acz nieubłaganie zbliżamy się do końca, ale nim to się stanie, jeszcze będzie multum przygód i zwrotów akcji na miarę XIV!

Oddelegowuję się do pracy! Oczekujcie cierpliwie, a nowy odcinek dam wam niedługo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: M.a.b, jesteś genialny. Każdy nowy rozdział jest świetny, nie mówiąc o tym, że lepszy od poprzedniego.

Z tym Twilicornem... Nieźle. Akurat myślałem o tym, jak chcesz to zrobić, że resocjalizacja Discorda się już odbyła, a Twilight jeszcze nie jest księżniczką, a tu... Bam, wyskoczyłeś z tym od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fYr5zRY.jpg

Kolejny kamień milowy, proszę państwa. 20k odwiedzin, a jakby nie patrzyć, w kwietniu było 10k. Jest mi niezmiernie miło i niedługo, jak wszystko uspokoję, dam bonus z okazji tej kolejnej okrągłej liczby.

Por Enquanto, Tudo!

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż powiedzieć, cóż napisać? Znów urwane w takim momencie, że na następny rozdział czekać będziem w napięciu, a jak już się pojawi to rozwali nas kolejną dawką niesamowitości i humoru, że z krzeseł pospadamy :D Co się stanie zobaczym w następnym rozdziale, bo ten jest po prostu... zaje... nie... genial... też nie... NIE MOGĘ ZNALEŹĆ SŁOWA!!  Polecam Nadworny Niuchacz (niuchniuch).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaos za półbita jak zwykle zachwyca ;3

Choć mało komentuję Drogi, to muszę w końcu zrobić coś dobrego dla mego współpisarza - Świetna robota, jak zwykle! Twój absurd nigdy się nie skończy, nawet jak mu ważność wygaśnie. Powodzenia w wielkim finale, Mabciu-Grubciu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no no;3 Kolejny  rozdział się pokazał, a wszystko nieubłaganie zbliża się do wielkiego finału;3 Pojawiły się nowe ciekawe postacie mające niejaki wpływ na akcję, a teraz pozostaje nam czekać na to co ma nastąpić;3 Krótko mówiąc...kolejny świetny rozdział;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...