Skocz do zawartości

[zapisy][gra][human] straszne liceum


Ja i kropka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W pewnym momencie Curt uśmiechnął się w sposób dziwaczny. Coś w stylu ,, :3 '' . 

- Ależ ja jestem złowieszczym człowiekiem. - powiedział, wciąż miał ten dziwny uśmiech. Spojrzał wymownie. na Alysse i na Dastana. Po chwili zaczął nucić utwór z króla lwa ,,Miłość Rośnie wokół nas'' 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piegus gdzieś odpłynął myślami, najwyraźniej nie zwracając uwagi na to, że w towarzystwie rodzą się jakieś historyjki miłosne. Nagle oczy mu zabłysnęły, a on krzyknął bez ostrzeżenia:

- Parówki w termosie, wiecznie gorące! - oświadczył z dumą. - Jestem genialny - dodał już spokojniej, nie zwracając uwagi na to, że obcy ludzie siedzący w kawiarni spojrzeli na niego co najmniej dziwnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alysse była czerwona jak burak. Zrobiła krok w tył. - Nie, nic nie jest w porządku! Kocham cię a nie mogę tego powiedzieć! - pomyślała ze łzami w oczach. - Tak, wszytko okey. - przybrała sztuczny uśmiech. - Wybacz, ale muszę iść do toalety. - odeszła od niego szybkim krokiem i skierowała się w stronę damskiej toalety. W środku zaczęła cicho płakać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...