Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Ktoś za tym, bym uśmiercił Rexa na treningu? Będzie mógł zarywać do kryształowej klaczy. I tak to bliżej niż podmieniec.

 

Rób co chcesz. Sombra może stwierdzić, że to patetyczne i słabe. Że nie ma tu miejsca na takie niuanse. Będą mieli większą zabawę, robiąc tajemne spotkania miłosne itp.

 

A co do samic, to któraś dziurka, musi być to tego. Jest wiele różnych rojów i z tego co wiem jeden chyba nie ma królowej tylko króla, a król ma Harem, więc w tym roju tak nawet bardzo.

Brawo Rex. Ostatni post mnie nie zniesmaczył! Jest postęp. I Aprove!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Rex. Ostatni post mnie nie zniesmaczył! Jest postęp. I Aprove!

Dziękuję, dziękuję, to wyłącznie zasługa Serox'a, który dał mi wiele rad.

Ktoś za tym, bym uśmiercił Rexa na treningu?

Jestem na nie!( dopóki nie dokończe romansu) Edytowano przez Rex *Monster* Crusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nawet nie było rozwinięcia.

 

Patrząc na wiarygodność tego romansu wątpię żeby o jego początkach zadecydowała górna część ciała.

 

Nie żebym był jemu przeciwny, niech ma chłopak zabawę.

Edytowano przez Rexumbra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż podrywanie na symulacji to była ostatnia rzecz jakiej bym się spodziewał, szczególnie po walce. Jednak zarywanie do podmieńca nie wydaje się dobrym pomysłem.

 

Mniejsza trzeba skończyć ten romans, w symulacji nie wypada. Kiedy indziej to jeszcze przemogę, ale jak Wujek Sombra patrzy to jednak to dobry pomysł nie jest.

Mi tam na razie obojętnie, mam do ogarniania 3 tematy najwyżej zostaną chwilowo 2. Choć równie dobrze mógłbym poprzeszkadzać komuś w walce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...