Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Cóż zarywa do kobiety która jak na dłoni go wykorzysta co już nie jest zbyt mądre, dodatkowo jeszcze wcześniej startował do mnie oferując mi na starcie

krew.

 

Podejrzewam że chodzi o twoją naiwność.

Edytowano przez Rexumbra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I w jego opinii, Rex, twoja postać jest idiotą.

 

Wystarczy, że się rozejrzę. Widziałem jak się bili, a teraz zarywają. Moja postać też uzna, że ich porąbało.

 


1. Te teksty są z mojej głowy
2. Nie jestem romantykiem
3. Czemu tanie? Znasz lepsze( podaj przykład)?

 

1:Mówię o tych rzeczach, o których mówisz. One są zbyt szybkie. I dla mnie nierealne i odrzucające.

2:Widać, pasujesz raczej na kogoś z chusteczką i małą buteleczką dziwnie pachnącego płynu.

3:Tanie bo rzucasz nimi zaraz po zakończeniu walki na śmierć i życie jakby tego nie było. Najpierw należałoby się pogodzić. Przeprosić. Potem zacząć prawić komplementy o walce etc. Potem uderzasz w urodę itp. A jeśli chodzi o przykłady. "W niezły sposób opanowałaś walkę mieczem oraz magię. Naprawdę pierwszy raz widzę kogoś takiego." "Twoje Podmieńcze zdolności są niesamowite." I wtedy ew. po kilku jeszcze zaczynasz słodzić "Wybacz, że ciebie zaatakowałem ale w przypływie walki zupełnie nie zwróciłem uwagi na to jak ładną osobą jesteś"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie Rex nie jest Gejem! I nie startował, tylko starał się zbudować pozytywne relacje.

A kto go tam wie, startuje do podmieńca, to jest transgatunkowość . Pozytywne relacje w taki sposób to zbudujesz sobie z Cthulhu. A potem on ciebie zabije.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcia co to Cthulhu. Co to jest?

 

Wielki Przedwieczny uśpiony na dnie Pacyfiku w podwodnym mieście R'lyeh z mitologi Lovecrafta.

 

Wielce skracając jak się obudzi to odzyska władzę na światem a nas wszystkich ogarnie obłęd i będziemy ogólnie w dupie.

Edytowano przez Rexumbra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...