Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Cavo, może coś z nim będę robił, ale póki co, ty nim steruj. I jeśli to nie problem, to możesz mi opisać jego charakter, chociażby ogólnie?

W usta Rex'a włożyłem własne zdanie na temat liczby cieni/potworów.

20 nieśmiertelnych, niezmordowanych, piekielnie szybkich potworów o sile niewiele niższej od Sombry to dla ciebie za mało? W porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla z drogi ludzie i kuce idzie zrzęda. Rex pewnie już wiesz czemu tu piszę.

Po pierwszy opisz mi dokładnie szklanego pogromce.

Po drugie strzała, która zawsze trafia w cel? Nawet jeśli to NPC to wiesz czym mi to śmierdzi.


Ciekawe ile osób także uważa, że Most na pewno nie da się dźgnąć prze Cobalt strzykawką. Kto myśli podobnie łapka w górę /)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklany pogromca- skład szkło, strzała i trucizna spowalniająca( działająca na zasadzie miejscowego paraliżu).

Budowa: W środku strzała pokryta trucizną, na zewnątrz zaostrzone szkło.

2)Wiem, że strzała jest strasznie OP, ale Rex ma tylko dwie takie( teraz jedną), a sama strzała znika po trafieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra strzały już zmieniam, tylko co ma być zamiast naprowadzania?( no bo w końcu ma to być as w rękawie)

Edit: Co do szklanego pogromcy: Grot zawsze pęka( jest ze szkła), grot jest w kształcie końca włóczni( stożek).

Edytowano przez Rex *Monster* Crusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem w symulacji nie dam mu tej satysfakcji i od razu strzykawa z substancjami odurzającymi.

Co do zatrutych strzał (#wtrącaniesię) zawsze myślałem, że mają jakieś specjalne wyżłobienia, że jak zamoczysz w truciźnie, to oddziaływania międzycząsteczkowe trzymają ją w tych wyżłobieniach aż nie trafi do krwiobiegu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...