Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Czy Rex mógłby się poddać? To by było chyba najlogiczniejsze, ponieważ Cadance przytula Rex'a, a aby wygrać musi go zaatakować( zwłaszcza, że Rex jest prawie przekonany do tego, że słuszność jest po stronie Cadance, czyli atak na niego wzmocniłby jego chęć pracy dla Sombry.

 

P.S. Miszczu Painta taka rada zamazuj więcej, ponieważ dzięki temu co nam pokazałaś wiemy, że "obserwator" ma krótki nick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wróg, oponentka, przeciwniczka, jednorożec, alchemik/czka,

Należy też zauważyć choćby zaimki. Jemu, jej, im, mu, sobie. Jest trochę zaimków, sama ich funkcja polega na pisaniu czegoś innego niż rzeczowników i innych części mowy. 

Warto poszukać czegoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, bardzo was przepraszam, ale to mi nie idzie. Tak jak Regis, odpisuję na takie rzeczy bardzo wolno i potrzebuję czasu na spokojne zastanowienie a czasu nie mam. Przygotowuję się do kilku koncertów i imprez na raz, zostało mi mało czasu do przygotowań na maturę z historii sztuki a nawet nie znam jeszcze podstawy programowej + kilka innych prywatnych spraw do załatwiania i jeszcze inna praca. Na forum stać mnie tylko na mizerne podtrzymywanie działu Daring Do przy życiu i tyle. x.x Ta bitewka jest chyba najniżej na liście moich priorytetów. Przepraszam, że psuję zabawę, ale nie wyrabiam i wypisuję się z rozgrywki. :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Cavy nie było, przez bodaj dwa dni. Chociaż sam zorientowałem się bodaj wtedy, gdy na profilu ujrzałem datę jej ostatniej aktywności. I, prawdę mówiąc, nie sądzę, aby ktoś pilnowa Starcia, stąd zapewne ta cisza.

Ale pilnował tak z własnej inicjatywy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...