Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Moment, moment. Tak się zastanawiam... bo to, że Rex idzie do Cadianów, to dla mnie jasne; zdrajca etc.

 

Ale jak uzasadnimy pójście Ray'a do Sombry? O ile będzie zamiana, rzecz jasna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepszy. Mianowicie wykonanie rozkazu królowej. Ray nie jest u Cad na wakacjach, on weryfikuje szczerość międzynarodowych umów. Więc wraca z raportem do Changei a potem on, lub jego zamiennik, wraca do Sombry by go wspierać... Lub obalić :P

Lepsze pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co komu maść? Lepsza metoda "na Rex'a( na idiote)", czyli atakować i obrażać przeciwnika, a ból trza porzucić( jak i nadzieje na zwycięstwo).

Edit: Sorry za te nadprogramowe posty( wina nie moja, tylko mojego neta i fona).

Edytowano przez Rex *Monster* Crusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku dziwnie się pisze narrację pierwszoosobową, kiedy twoja postać to klacz.

To zależy... Ja umiem pisać i klaczą i ogierem. W końcu mam tyle postaci na głowie, które istnieją, by urozmicić rozgrywkę. W miejscach publicznych też możecie wpaść na jakiegoś kucyka, który nie będzie miał znaczącej roli w fabule.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy... Ja umiem pisać i klaczą i ogierem. W końcu mam tyle postaci na głowie, które istnieją, by urozmicić rozgrywkę. W miejscach publicznych też możecie wpaść na jakiegoś kucyka, który nie będzie miał znaczącej roli w fabule.

Też potrafię pisać obiema płciami (de facto, ostatnio znaczna część moich postaci to płeć piękna), jednak trochę dziwnie się czuję pisząc w narracji pierwszoosobowej (zrobiłam, pomyślałam, etc.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glukoza czy adrenalina? Z resztą nie ja tu jestem medykiem. MEDYK! ratujmy ST.

Bym coś zrobił, chyba zacznę do listu do pani generał. Później rozmowa w ww z Cad i relaks i drobne odreagowanie sytuacji w sesji. Ech Serox wiesz o co chodzi :/

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...