Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Jak ja prawie martwym podmieńcem działam (w innej sesji) to tutaj we trzech możemy ubić nawet tamtą gadzinę z góry (myślę że wiemy o co chodzi) Damy radę ocalić ST nie łam się.

Będzie lepiej, chyba że Cava o nas zapomni. Tak czy siak nadal możemy coś zdziałać, jeśli to skreślimy ST skona.

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co ci chodzi Arceus. Ale ty zbytnio nie jesteś teraz zmęczony. Raczej nie używaniem telepatii :crazy:

Co do samego ST to już od dawna nie mogę pisać tutaj złego słowa, bo mi gracze mówili, że moja krytyka choć często trafna to nie trafia do pewnych osób.

Edytowano przez Serox Vonxatian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakto nie telepatią? O.o aha no tak niby ja z tym nic nie robię (pod ziemią słaby zasięg ;) ) nie mnie jest tego typu kontakt z pewnym ciemiężycielem. Jak trochę pomyszkujesz będziesz wiedział z kim dyskutuje Nick. Po za tym nie wcale nie zmęczony... Głodny pocięty i w niewoli... Na dodatek przez te kłutnie nawet nim zasnąć nie mogę i jeszcze skały na grzbiecie. Czemu zawsze jako pierwszy idę na rozmowę z wściekłymi dowódcami (tam Shadow, tu Amber) no czemu no? D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pierwszego tygodnia istnienia ST podchodziłem do niego sceptycznie. Cała ta niepotrzebna rozlazłość oraz brak jakiejkolwiek mocy wykonawczej w moich rękach tę niechęć jeszcze pogłębił. W mojej opinii jedyną rzeczą zdolną postawić ST na nogi tak, by się z nich znów nie zwaliło, jest zmiana formuły oraz zachowanie spójności wątku, samą rozgrywkę ograniczając do pojedynczego tematu, tak samo offtop. Oczywiście do odzielnego. Wyrzucenie tych osób, którym nic nie zależy na evencie i nie przyjmowanie na ich miejsce kolejnych, chyba że nie będzie zachowana równowaga stron. Wielkie Wyzwania oraz Ostateczne Starcie w ogóle nie powinny mieć nigdy miejsca, w każdym razie nie w formie, jaką stworzyła Cava. Niestety, ST jest od niej całkowicie zależne i ja nie mogę zrobić czegokolwiek, dopóki ona się na to nie zgodzi.

Serox i Arcek, nie macie lepszych miejsc do rozmowy na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem to nie ja zacząłem. Fakt tak trochę na lewo załatwiłem zmianę strony (więcej informacji na PW) jednak teraz to nie ja namawiam poxostałpozostałych na zmianę strony, sami się zgłaszają, no paru jest neutralnych i jeden MG, który próbował mnie przekabacić na drugą stronę, ale nie mimo odzyskania wolności nie zgodzę się, nie jestem zdrajcą.

Ja od pierwszego tygodnia istnienia ST podchodziłem do niego sceptycznie. Cała ta niepotrzebna rozlazłość oraz brak jakiejkolwiek mocy wykonawczej w moich rękach tę niechęć jeszcze pogłębił. W mojej opinii jedyną rzeczą zdolną postawić ST na nogi tak, by się z nich znów nie zwaliło, jest zmiana formuły oraz zachowanie spójności wątku, samą rozgrywkę ograniczając do pojedynczego tematu, tak samo offtop. Oczywiście do odzielnego. Wyrzucenie tych osób, którym nic nie zależy na evencie i nie przyjmowanie na ich miejsce kolejnych, chyba że nie będzie zachowana równowaga stron. Wielkie Wyzwania oraz Ostateczne Starcie w ogóle nie powinny mieć nigdy miejsca, w każdym razie nie w formie, jaką stworzyła Cava. Niestety, ST jest od niej całkowicie zależne i ja nie mogę zrobić czegokolwiek, dopóki ona się na to nie zgodzi.

Serox i Arcek, nie macie lepszych miejsc do rozmowy na ten temat?

W takim razie rozpiszmy wybory i ustalmy czy łatamy to co jest czy burzymy i zaczynamy z tym od początku, na mocnych podstawach, z jasnym systemem itd. Więc:

Kto mówi żeby zacząć od początku, tak porządnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

There's one problem here, m'lord. A mianowicie: czas Cavy (bez obrazy dla Avatarki). No i z tego, co mi wiadomo, to nie można tak sobie tego zacząć. Z drugiej strony, nikomu nie zawadzi słuchanie się graczy, bo i niektóre pomysły są dobre i ułatwiają pracę (wiem troszkę o tym). Tylko bez niepotrzebnych ostrych słów; tak nigdzie nie zajdziemy. Jest tutaj temat na propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo chciałbym, by były wybory oraz zmiany, to niestety demokracji tutaj nie ma i jak Cava się nie zgodzi, to nikt z nas nie może zrobić absolutnie niczego.

Kubo, nie chcę być ostry, ale przekleństwa na Cavę duszę w sobie od trzech miesięcy. Po pewnym czasie człowiek po prostu nie wytrzymuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc temat na propozycje jest, w zasadze można by tam coś zaproponować, ale na MGowaniu słabo się znam (fakt miałem swoje pięć minut, ale pokonała mnie szkoła) nie mniej widzę że Wy macie setki pomysłów zatem, bez zbędnej przemocy, do dzieła.

No przecież staram się to przerzucić na PW no nie?

Jak bardzo chciałbym, by były wybory oraz zmiany, to niestety demokracji tutaj nie ma i jak Cava się nie zgodzi, to nikt z nas nie może zrobić absolutnie niczego.

Kubo, nie chcę być ostry, ale przekleństwa na Cavę duszę w sobie od trzech miesięcy. Po pewnym czasie człowiek po prostu nie wytrzymuje.

A zatem sprawa jest prosta: robimy pucz poparty szantażem :3

Cava godzisz się na demokrację albo zostajesz sama z martwą sesją.

Pół żartem bo ja to antyhejter jestem :3 i pół serio no bo spójrzmy prawdzie w oczy: mylę się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że to Cava już raz zamknęła ST i zrobiła restart (Czego? Nie wiem, bo nic się nie zmieniło, a nawet przyspieszyło ruch w otchłań.)

Ja mam pełno pomysłów i widzę tutaj większość błędów i rzeczy, które były na początku, a są pomijane. Niestety to nie ja decyduje w tej sesji i jak już mówiłem, proszono mnie o to, bym nie zwracał uwagi na błędy, które już są i te, które się pojawiły, a jest ich całkiem sporo.

Edytowano przez Serox Vonxatian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, jeśli jest temat na propozycje to nie ma zbytnio sensu się tutaj wyżalać/(nadaj temu sposobowi wypowiedzi własną nazwę). Albo to zostawiamy, albo bierzemy defibrylator i podnosimy przejechanego przez czołg. Ciekawi mnie jeno wypowiedź tchibo Cavy w tej sprawie.

 

Advilionie, przezacny avatar z Cadance.

Cadence*.

Nigdy nie wiem jak się to pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cadance jest najpoprawniej, ale Cadence też można używać.

Jakby mi się chciało włączać komputer o tej porze, to bym przeniósł posty do tamtego tematu. Ale mi się nie chce, nie o tak późnej godzinie.

Uwierz mi, Arcek, że jakby to Serox prowadził ST, to byłoby ono nieporównywalnie lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszak forumowy MG. Lepsze to niż jakaś amatorszczyzna na serwerze RP do Minecraft ;-;

Uwierz mi, Arcek, że jakby to Serox prowadził ST, to byłoby ono nieporównywalnie lepsze.

I patrząc na Seroxa, byłoby też nieporównywalnie mroczniejsze. Me likes it.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem na myśli to że Serox pokazał słabość i problemy ST. Jeśli miałbym wskazywać winnych to wskazał bym Cavę a właściwie jej podejście do naszego "czołga" trzeba wwysłuchać koncepcji innych i uznawać swoje błędy, nie po to wskazujemy błędy masakrując przy tym ST by komukolwiek dopiec, wskazujemy błędy aby je poprawić i czynić te grę coraz lepszą, a nie dla prostej i hamskiej destrukcji.

Oj tak Jakubie też tak myślę.

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś współprowadziłem serwer Role Play do Minecraft. Wiesz, tworzenie postaci, budowanie lokacji, pisanie klimatu i tła, te sprawy. Całkowicie na czysto, MC używając dla skinów i możliwości budowy. Odechciało mi się po dłuższym czasie.

 

Tak w sumie, to nam wszystkim coś zrobi, nie tylko Ad'owi. No bo wchodzisz do poddziału, a tu przez noc snują herezje i teorie spiskowe. I jak tu nie zawezwać Ordo Hereticus :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, Arcek, że jakby to Serox prowadził ST, to byłoby ono nieporównywalnie lepsze.

:raritylaugh:  Oj, bo się zarumienię.

 

A tak na serio to jest duży event na 22 osoby i 2 głównych NPC. I jakbym prowadził to ja to bym takiej ilości mógł nie ogarnąć i moje reakcje byłyby ostro opóźnione przy aktywniejszych momentach. Takie coś wymaga dwóch organizatorów, którzy ze sobą współpracują i razem decydują o wspólnych częściach jak i czasem o tych sprawach dotyczących tylko jednej strony. Oboje powinni mieć jakieś notatki, by mogli szybko informować drugą stronę o aktualnym poczynaniu.

 

 

 

 

I patrząc na Seroxa, byłoby też nieporównywalnie mroczniejsze. Me likes it.

Cóż nie powiem, wczułbym się w tyrana jakim jest Sombra i załatwiłbym może atmosferę bycia obserwowanym w koszarach. Co wy na to :evilface:

 

 

 

 

Serox jest mhroczny, a tak głupio się ze mną chichra na PW. Ogólnie, nie chcecie wiedzieć co się tam dzieje.

 

 

Jestem złem! Przestań się śmiać! :rarityderp:

 

Aby być dobrym MG trzeba umieć wczuć się w różne postacie, często naraz, więc fifty shades of MG jest normalne, a wręcz wymagane. Wiem kiedy się śmiać, a kiedy być poważnym i jak robić wokół siebie pozory, aury itp.

 

Choć rzeczywiście jestem typem heheszki. :lol:

Edytowano przez Serox Vonxatian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...