Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Nie chodzi o Rexa tylko o Stara. Który to nie odezwał się już od bardzo długiego czasu. W sumie mamy tylko jeden post od niego.

Hmm... Rozumiem. Jednak ja mam aktualnie 2 takie osoby... Dam im szansę. Jeśli ta osoba się nie odezwie, to najwyżej wykorzystamy Chaola albo Dolores i dopiero po Wielim Wyzwaniu zrobimy nabór... Może nagle ożyją. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sam nie wiem absolutnie NICZEGO na temat Wielkich Wyzwań. Nawet, gdyby wszystkie osoby w obydwu drużynach byłyby aktywne, ja powinienem zostać poinformowany wcześniej, aby wyłapać nielogiczności i poinformować ciebie, jeżeli istnieją powody do przełożenia sesji na później. Dlatego liczę, że w przyszłości będziesz mnie informować o jakiejkolwiek ingerencji w DS lub całe ST. W DC rób co chcesz, ale inne rzeczy muszę wiedzieć przed zwykłymi uczestnikami. Możesz mi to obiecać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadnij jaka jest moja pierwsza myśl na ten obrazek.

Tak zgadłeś "It's Raping time!"

 

A tak na serio to błonia miała być otwarta przez trzy tygodnie, a jest ile? I tak nagle WW przecież jeden z naszych jest ranny, a drugi nieaktywny od początku i nie reaguje na pytania o tą aktywność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Rex jest ranny a ma walczyć z Cadance? To trochę nie fair, zwłaszcza, że Cadance jest bosem, jakie mam szanse? 0%, chyba nie o to w tym chodzi. Żeby było jasne, Rex może walczyć z Cadanc, ale to trochę nie fair.

W Wielkim Wyzwaniu takie rany zadane podczas sesji się nie liczą, gdyż strefy czasowe są zupełnie odrębne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że brat na siostrę? Ty nie musisz walczyć z czołgiem, mając do dyspozycji śmiechu wart arsenał. Chociaz, jeśli jego strój nie jest całkowicie hermetyczny, to może go zatruję gazem. Jeśli jest hermetyczny, to nie wiem co zrobię ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że brat na siostrę? Ty nie musisz walczyć z czołgiem, mając do dyspozycji śmiechu wart arsenał. Chociaz, jeśli jego strój nie jest całkowicie hermetyczny, to może go zatruję gazem. Jeśli jest hermetyczny, to nie wiem co zrobię ;-;

 

Spodziewaj się teraz że będzie Hermetyczny.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 


Ale wpierw trzeba Rexa do kupy poskładać. Emielu i Kubo, Behemot i Whisp mają wolne kopyta.

 

Mamy związane te kopyta skoro on już się obudził dzięki swoim wyjątkowym zdolnościom regeneracji. I wydaje się być w pełni sił.

 

EDIT

Chyba że możemy mu narzucić naszą wolę,  kierując się naszym autorytetami w medycynie. ( I dobrem pacjenta ale to drugorzędne) :crazytwi:

Edytowano przez EmielRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...