Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Udało mi się skontaktować z SuperStarem i powiedziałem mu że zaczęło się WW. On natomiast powiedział mi że sam nie wie czy go już wyrzucono z ST czy nie i nie wie czy będzie ostatecznie grał. Co mam mu przekazać? Jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy Harkonowi nie przypadnie walka z Mosth Withe.

 

miał być post wyjaśniający a 3 razy użyłem nie wie....

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie napisał mi tego na PW, które założyłem specjalnie w celu rozmowy o jego uczestnictwie? W każdym razie, skoro nie dostałem od niego informacji, że będzie grać, to dla mnie on już nie jest uczestnikiem ST. A jeśli sam nie wie, czy chce grać, to jest jasny znak, że mu na tym nie zależy, więc prawdopodobnie właśnie zwolniło się miejsce w DS.

Ale naprawdę nie mógł mi tego napisać? Boi się, że go zjem czy co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, ekhem. Zamieszczam to tu, by każdy mógł zobaczyć, choć te słowa kieruję w głównej mierze do Arceusa, który popełnił PG w Wielkim Wyzwaniu. To, co zrobi przeciwnik, uniknie, dostanie czy zablokuje NALEŻY DO NIEGO i wy nie macie prawa na to wpływać. Póki co tylko ostrzegam, ale później takie zachowanie nie będzie tolerowane, a posty z PG będą przeze mnie usuwane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze sorki, przecież ładnie przeprosiłem, po za tym, jeśli by się nie zgodził zrozumiał by go. trza umieć o swoje walczyć, a ja jakieś szczególnie agresywnej postawy nie mam i godzę się ze zdaniem innych. nie mniej obiecuję że zrobię co w mej mocy aby to się nie powtórzyło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale czy on nie leci w stronę rozpędzonego kucyka? To szaleństwo. Przy zderzeniu połamałoby mu kości.

Jeżeli mu by połamało kości to Cadance też by oberwała.

A tak na serio to ja widzę to tak ona na niego spada( spada w jego kierunku, po ludzku), on strzela do niej aby ją spowolnić i wzbija się w powietrze( nie wlatując w nią).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mu by połamało kości to Cadance też by oberwała.

A tak na serio to ja widzę to tak ona na niego spada( spada w jego kierunku, po ludzku), on strzela do niej aby ją spowolnić i wzbija się w powietrze( nie wlatując w nią).

Dziękuję, że mi to piszesz. Ale nie sądzę, aby obserwator to samo z tego posta wyczytał, bo to brzmi, jakby on leciał wprost na Cadance. :ming: I nie. Ona na niego nie spada. To taki jej "firmowy" atak. Wzbija się w powietrze, celuje mieczem w przeciwnika, a później naciera z ogromną prędkością. Cios ten jest bardzo silny. Osłabia przeciwnika (np. tank), łamie kości lub zadaje duże obrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ona na niego nie spada. To taki jej "firmowy" atak. Wzbija się w powietrze, celuje mieczem w przeciwnika, a później naciera z ogromną prędkością. Cios ten jest bardzo silny. Osłabia przeciwnika (np. tank), łamie kości lub zadaje duże obrażenia.

Dlatego do niej strzela, aby ją spowolnić i ewentualnie uszkodzić, a wzbija się w powietrze, aby Cadance dodatkowo się zmęczyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego do niej strzela, aby ją spowolnić i ewentualnie uszkodzić, a wzbija się w powietrze, aby Cadance dodatkowo się zmęczyła.

Czym ma się zmęczyć? Skręceniem w lewo lub w prawo? Kiedy pikujesz, to nie poruszasz skrzydłami. Masz je złożone, bo inaczej opór powietrza utrudnia sprawę. Także nie ma się czym męczyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czym ma się zmęczyć? Skręceniem w lewo lub w prawo? Kiedy pikujesz, to nie poruszasz skrzydłami. Masz je złożone, bo inaczej opór powietrza utrudnia sprawę. Także nie ma się czym męczyć. 

Popatrz Cadance pikuje, przy tym się nie męczy, lecz kiedy musi wyhamować i wbić się wyżej aby dostać Rex'a to się zmęczy, kiedy on już będzie gotów i będzie strzelał dalej, kiedy będzie chciała wyminąć te strzały to też się zmęczy, taka była aluzja przy tej retrospekcji: "Kąsaj jak pchła"- bądź szybki, atakuj i zwiewaj; "Kiedy pies padnie ze zmęczenia pchła wygra"- Zmęcz przeciwnika, kiedy on już nie będzie miał sił nie ucieknie strzałom i szybko przegra.

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pikowaniu możliwość skręcania jest bardzo utrudniona, bo:

Raz: Skrzydła są złożone, a to nimi głównie się manewruje.

Dwa: Pęd powietrza jest duży i przy jakimkolwiek odchyleniu z dużą siłą odgina ciało, co może doprowadzić do obracania się

Trzy: Przez ten pęd również ciężko jest powrócić do pozycji równoległej względem toru lotu, a przez to korygowanie jest utrudnione.

Tak jak mówiłem to bardzo trudny manewr i można przy tym się nieładnie wywalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...