Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

/Rexumbra

Cadance przewróciła oczami i wzbiła się wysoko w powietrze. Ukryła się w chmurach. Zaczęła szybować wokół areny, aby wychwycić moment do ataku. Wyciągnęła żelazny miecz i wycelowała w plecy, po czym zapikowała, aby zadać cios i rozpocząć pojedynek.

 

Kilka uwag:

Księżniczko Avatarko Cavo, Cadance walczy z Rex'em! Rexumbra to gracz, którego postać to Harkon! Nie wiedziałem, że postać może walczyć z graczem :)

Co dalej? Żadne słowo nie jest wyłuszczone, czyli łamie zasady ustalone przez Ciebie. Liczę na szybką poprawę, bo mam zamiar powalczyć.

Edit: A i zapomniałem, co to jest "zapikowała"?

Edytowano przez Rex *Monster* Crusader
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A i zapomniałem, co to jest "zapikowała"?

 

Pikowanie jest to manewr lotniczy polegający na nagłym skierowanie się w dół i wykorzystaniu grawitacji do zwiększenie prędkości. Trudny manewr, bo jak go nie ogarniesz to przywalisz o ziemię z dużą prędkością. W HoMM 5 jeśli dobrze pamiętam gryfy mają taką zdolność.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam czekam na BQ, nie mam zamiaru rozpoczynać walki bez niej. Co do innych... trzeba jakoś sprawdzić, kto jeszcze bierze udział, a kto ma to w czterech literach.

Trzeba też zrobić nabór za tych, którzy napisali jeden post i olali sprawę. Żeby aktywni nie musieli czekać bezsensownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...