Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Nie chcę być czepialski (Znowu) ale wiesz, że nie da się zrobić strzał, które zachowują się normalnie i są w stanie się rozszczepić? Albo będą ciężkie pęki strzał albo po rozszczepieniu będą cienkie i słabe. Plus dwa typy strzał, które są OP. Samonaprawadzające, które był już zgłoszone o OP, gdy Rex ich używał oraz salwa, która jest tak szeroka, że nie daje przeciwnikowi ŻADNEJ możliwości obrony czy uniku.

 

Rozumiem, że Cadence i Sombra są bossami i z racji tego mają przewagę nad innymi ale bez przesady. Mogą być silni ale nie OP. Równie dobrze mogłabyś ty lub Advilion stwierdzić, że są tak silni, że nie da się bronić przed ich magią, a przez to używać PG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleportacje, gdzie chce, kiedy chce. Bez żadnego czasu rzucania. Dalej w poście pewnie piszę, że nie da się go uniknąć. Strzały niezbaczające z kursu. Niemożliwe fizycznie strzały rozszczepiające się. Jak dla mnie to jest OP. I nie chcę widzieć tych bossów OP skoro Cadence nie jest taka OP jak na bossa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleportacje, gdzie chce, kiedy chce. Bez żadnego czasu rzucania. Dalej w poście pewnie piszę, że nie da się go uniknąć. Strzały niezbaczające z kursu. Niemożliwe fizycznie strzały rozszczepiające się. Jak dla mnie to jest OP. I nie chcę widzieć tych bossów OP skoro Cadence nie jest taka OP jak na bossa.

W takim razie następnym razem napiszę, że są samonaprowadzające, dobrze? Nie zbaczają z kursu, więc przynajmniej da się ich uniknąć. No błagam Cię... Przestań się wreszcie tak wymądrzać, bo skoro NIC Ci się nie podoba, to się pożegnamy ze Starciem Tytanów. Bo zgodziłam się na jego istnienie pod warunkiem, że nie będziesz stękał i się rządził... Mam Cię po dziurki w nosie. Masz swój dział, gdzie prowadzisz swoje sesje, których ja się nie czepiam... I nie, Cadance nie jest OP. Może ty tego nie widzisz. I niedługo naprawdę się wkurzę i to wszystko wywalę, bo mam dosyć Twojego ciągłego biadolenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie Serox przyznałbym ci rację gdyby nie to że w tym przypadku zwycięstwo nie zależy od czy nasza postać jest OP czy nie. Mój Calamity jest przecież nieco OP ale raczej nie będę przesadzał  gdyż już samo to by zraziło  do mnie "sędziego".  Samonaprowadzanie, samonaprowadzaniem ale i tak Rex mógłby coś tam dziwnego wymyślić i uniknąć tego, kosztem wiarygodnośći. Zobaczymy jak pójdzie ta pierwsza runda wyzwania i potem można dyskutować czy to dobrze czy nie. Btw Cava, krytyka dobra rzecz, bo pozwala wyłapać ewentualne błędy, nawet jeśli jest bezpodstawna. Miło by było gdybyś nie groźiła zamykaniem  kiedy 99% ludzi tutaj  świetnie się bawi na twojej sesji.

Edytowano przez Emiel Regis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zamknie ST?

500798__safe_oc_crying_sad_reaction+imag

Nie zrobisz tego prawda? 

cóż trzeba wybaczać, ludzie całe życie cię będą oceniać, a narzekanie Serox'a (sory stary że Cię palcem wytykam) to tylko próbka ich możliwości. Po za tym ciesz się że ludzie reagują na błędy i starają się pomóc. Jak to mówią "dostrzeżenie błędu to pierwszy krok do jego naprawienia". Ciesz się nie masz tu do czynienia z (że tak to brzydko nazwę) bandą idiotów godzących się na wszystko, tylko dyskutujesz z rozumnymi, w miarę sympatycznymi ludźmi (bo zaniżam poziom). Spokojnie wiemy że ciężko się dogadać, ale zniszczenie wszystkiego to ostateczność, której można stosunkowo łatwo zapobiec.

Spójrz jeszcze raz w oczy Fluffle i zastanów się...   

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...