Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts


Z tego co pamiętam ruchy kasujące zdolności przeciwnika są niedozwolone.

A czy ja czyjąś skasowałem? Nie, nawet strzała( powodująca paraliż) wbita w szyję spowoduje tylko paraliż szyi, Rex tylko się chełpi( jak to on), z resztą gdzie w rogu masz mięsień?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłeś niedawno, że to blokuje magię.

Gdzie? Jeśli chodzi Ci o mój ostatni post w WW to mówiłem, mam plan, jak nastraszę Cadance, albo jej coś wmówię będzie mi prościej.

Edytowano przez Rex *Monster* Crusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała? Paraliż mięśni? Chyba zawierająca kanaliki z trucizną, albo ewentualnie wbita w nerw (co cholernie boli tak swoją drogą). Tak swoją drogą, po Cadianach spodziewałem się bardziej subtelnej walki, polegającej na... w sumie na tym, co robi Rex. Chyba. Ciężko mi sobie wyobrazić to, co wy tam ze sobą wyprawiacie. Coś jak Soresu Jedi, polegający na ciągłym blokowaniu ataków, oraz wykorzystywaniu każdego, najmniejszego błędu przeciwnika. Ale mam nadzieję, że anonimowy sędzia decyduje o zwycięstwie w przypadku każdym, nie tylko graczy. Ale co tam ja. Moja postać nawet nie ma jak być OP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie mogłem pojąć, dlaczego przez bity miesiąc myślałem, że Komputer to ona. Teraz już wiem. To, że Kuba kończy się na "-a", nie znaczy, ze to imię żeńskie :yay: .

 

Also, ze wszystkich walk chyba najlepiej mi się czytało walkę Arceusa i Lying. U Emiela i Timber jeszcze ni ma co czytać, a Cad vs Rex jest troszku chaotyczne po obu stronach. Serio ciekawą? Jak teraz na Cobalt patrzę, to to taka krzyżówka Medyka z TF2, Maud Pie i mojego stylu wypowiedzi. Z postaci z naszej drużyny najbardziej mi się chyba podoba Calamity (ahh, to wieczorne pisanie na Skypie z Emielem...), stary Harkon (nowego nie czytałem) i twój Wolfast (ocena głównie z tego, co czytałem na błoniach. Bo podczas symulacji po kilku pierwszych postach zacząłem czytać tylko to, co dotyczyło mojej postaci [AKA naciskam ctrl+f i wyszukuję "Cobalt"]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry. Często się na tym mylę jak ktoś gra postacią o odwrotnej płci i znam go właśnie z tej postaci. :D

Ale z Komputerem jest jeszcze gorzej, bo ma nick pasujący do obu płci :burned: (w dodatku dowiedziałem się, że to on a nie ona tylko dzięki Emielowi :v).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rexumbra takie pytanko w swoim poście napisałeś "...Po dotarciu na miejsce Harkonowi dane było ujrzeć 6 postaci..." Tak może z egzaminami z matmy mam problemy ale: 

Lying +Rex + Wolfast + Whisp +  Behemot + Choco + Viper = 7 chyba... Dobra koniec wygłupów bo jeszcze tak skończę  :crazytwi3:

A tak na poważnie czy Doktor Darana to oficjalna postać której debiut przegapiłem czy to ty ją stworzyłeś?

 

Dodatkowo stworzyłem drobniutką linie czasu DS w ST: (naprawdę nieźle skaczemy)

zapisy i symulacja->poznawanie okolicy + "rozmowa" Rexa z królem-> przybycie Harkona (new) i Damaroka -> "spotkanie fanów wyłamywania drzwi"  :ppshrug:w pokoju Rexa ->? (któż wie co się stało)-> Błonia (ciągle trwają i Rex wyzdrowiał)-> ? (a kto wie czy czegoś tu nie wymyślą?)-> WW1 (trwa, błonia teoretycznie się skończyły a król jest "smutny" że zapomniano go zaprosić)->? (któż wie co przyniesie przyszłość?)

Ok naprawdę nie wiem co mi jest, sesja się zbliża a ja pisze takie elokwentne posty.

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rexumbra takie pytanko w swoim poście napisałeś "...Po dotarciu na miejsce Harkonowi dane było ujrzeć 6 postaci..." Tak może z egzaminami z matmy mam problemy ale: 

Lying +Rex + Wolfast + Whisp +  Behemot + Choco + Viper = 7 chyba... Dobra koniec wygłupów bo jeszcze tak skończę  :crazytwi3:

A tak na poważnie czy Doktor Darana to oficjalna postać której debiut przegapiłem czy to ty ją stworzyłeś?

 

Dodatkowo stworzyłem drobniutką linie czasu DS w ST: (naprawdę nieźle skaczemy)

zapisy i symulacja->poznawanie okolicy + "rozmowa" Rexa z królem-> przybycie Harkona (new) i Damaroka -> "spotkanie fanów wyłamywania drzwi"  :ppshrug:w pokoju Rexa ->? (któż wie co się

 

1. Nigdzie nie pisze że Lying znajduje się w pokoju. Pisze tylko że idzie do niego i że Whisp ją wyprzedziła.

2. Doktor Darana to postać stworzona prze zemnie. Będzie ona od czasu do czasu pojawiać się w skrzydle mieszkalnym, i prowadzić terapię z Harkonem.

3. Jestem teraz z wami w takim czasie co Damarok.

Edytowano przez Rexumbra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Rexumbra:

1. PUNKT za spostrzegawczość

2. Nie mam nic przeciwko (to może być nawet zabawne... zdałem sobie sprawę że za bardzo wczuwam się w postać)

3.Wiem to. Nie zrobiłem tej linii by zgłaszać mój sprzeciw co do waszej obecności. Chciałem tylko pokazać jak chaotycznie przebiega gra ale z drugiej strony ciężko tego uniknąć gdy jedni są na forum prawie cały czas, inni tylko raz dziennie a jeszcze inni nie dają znaków życia.

 

PS. Usunąłem moją część rozmowy z starym Harkonem

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo

2. Nie mam nic przeciwko (to może być nawet zabawne... zdałem sobie sprawę że za bardzo wczuwam się w postać)

wiesz moją postacią przed paroma minutami był czołg, autentycznie się przestraszyłem kiedy w trollowym labiryncie zobaczyłem zniszczony czołg :( Więc wiesz lepiej się aż tak nie wczuwać :/ 

 

Sekundo 

Also, ze wszystkich walk chyba najlepiej mi się czytało walkę Arceusa i Lying. 

Czemu gracz walczy z postacią? ale spoko jeden MG się pomylił i dał mnie i moją postać obok siebie jako śmiertelnych wrogów :/ Mniejsza, jak skończycie, chętnie stoczę z Tobą walkę :) będzie ciekawie :)

 

Ogólnie takie mam pytanie do DS, kto chwilowo nie ma przeciwnika? (mam trochę luzu i nie mam pomysłu do kogo by się przyłączyć, a trochę głupio robić trójkę a kogoś innego zostawić samego) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...