Skocz do zawartości

Vistulian - wielki ponymeet Warszawy i Tribrony


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts


Ja mam kamerę 1080p w swojej Lumii, może się przydam jakoś? Jak nie możesz czegoś nagrać, to powiedz, z chęcią bym się tym zajął.

 

Głównie chodzi chyba o turniej CCG. Pasowało by nagrać cały :) Dlatego biorę kamerkę dodatkową :) Będzie kilka stołów, jak sądzę, wiec... O miejsce na zbieranie materiałów sie nie martwię. Będe miał ponad 300GB z lapkiem, miejsca. Więc o przechowywanie się nie martwię :) Tylko o pamięć kamer. 2x32GB+1x2GB[te są jednak zajęte przez inne kamery, które będa nagrywac prelekcje]... No i jeszcze znajomy może 2 GB da rade pożyczyć. Po południu się dowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi chyba o turniej CCG. Pasowało by nagrać cały :) Dlatego biorę kamerkę dodatkową :) Będzie kilka stołów, jak sądzę, wiec... O miejsce na zbieranie materiałów sie nie martwię. Będe miał ponad 300GB z lapkiem, miejsca. Więc o przechowywanie się nie martwię :) Tylko o pamięć kamer. 2x32GB+1x2GB[te są jednak zajęte przez inne kamery, które będa nagrywac prelekcje]... No i jeszcze znajomy może 2 GB da rade pożyczyć. Po południu się dowiem.

 

To skoro się nie przydam ze swoim sprzętem nagrywającym to zawsze jakby co mogę użyczyć 8GB pamięci w postaci karty. Jakby coś to pisz ;)

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro się nie przydam ze swoim sprzętem nagrywającym to zawsze jakby co mogę użyczyć 8GB pamięci w postaci karty. Jakby coś to pisz ;)

Nie powiedziałem, że się nie przydasz... Wręcz przeciwnie :) Ale, jaka kartę masz? SD, czy MicroSD, z adapterem na SD? Ale ja postaram się załatwić ta kartę. Wtedy sam mógłbym pomóc w nagrywaniu... I dobrze by było, jakbyś pomógł nam w turnieju :) Ja zdołam obstawić całą, niepokreśloną resztę z mojego grafiku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że się nie przydasz... Wręcz przeciwnie :) Ale, jaka kartę masz? SD, czy MicroSD, z adapterem na SD? Ale ja postaram się załatwić ta kartę. Wtedy sam mógłbym pomóc w nagrywaniu... I dobrze by było, jakbyś pomógł nam w turnieju :) Ja zdołam obstawić całą, niepokreśloną resztę z mojego grafiku :)

 

Mam MicroSD ale za bardzo mi się nie przydaje bo 4GB wbudowane w telefon mi wystarczy... adapter też gdzieś się kurzy... wezmę ze sobą jakby co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sun, biorę zestaw baterii... I dodatkowa kamerę 720p, ta sportową... Zrezygnowałem z jednej pogadanki na korzyść CCG, więc wam pomogę. Kłopot jest z nie posiadaniem karty SD do kamerki sportowej, bo wszystkie karty będą zajęte, przez 3 inne kamery. A nawet, jakbym z jednego słabego aparatu wyjął, to starczy max na 15 minut, miejsca :( Ale staram się właśnie załatwić dodatkową, słabo to jednak widzę :(

 

Ps, jaka masz baterie w swoim aparacie? Jeśli paluszki "AA", to ja będę miał ładowalne, więc się energia nie martw :)

 

PS2... http://merlin.pl/Kamera-sportowa-Tracer-SportCam_Tracer,images_zdjecia,20,TRAKAM43446_2.jpg- ta kamera sportowa, ma jeden problem, zapewne widzisz jaki, Sun :( Z ustawieniem pola nagrywania, byłby problem :(

 

 

1. Jakiej karty potrzebujesz? Bo jak micro SD, to mogę na czas meeta wyjąć z tabletu 16 gb (- jakieś 800 mega zajęte przez heroes 3). Tyle, że bym musiał ją odebrać przed końcem. Adapter mam tylko do MS Pro duo (tak pisze)

2. Mam w aparacie dedykowany akumulator, ale aparat nie mój, więc nie wiem czy bym mógł pożyczyć. Brak też jakiegokolwiek oprzyrządowania typu statyw. No i talentu. Piro zaś ma cały osprzęt i Samsunga galaxy S II, którym nagrywa praktycznie wszystko na swoim kanale. Do tego dysponuję na pewno Lumią 535, która nie jest zła, ale cudów nie będzie. Musiałbym sprawdzić czy na karty wystarczy.

 

Bardziej niż braku kamer obawiałbym się braku statywów bo jakoś nie wyobrażam sobie 3-4 ludzi trzymających kamerki nad stołami, a tak chyba wypada najlepiej. Można by niby jakąś prowizorkę zrobić (sznurek i taśma izolka), ale trzeba mieć z czego i trzeba mieć odrobinę czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MicroSD ale za bardzo mi się nie przydaje bo 4GB wbudowane w telefon mi wystarczy... adapter też gdzieś się kurzy... wezmę ze sobą jakby co.

Nie wiem, czy to temat na takie ustalenia, czy to już nie Offtop :D

 

Ale... Gdyby się okazało, że damy radę nagrać turniej CCG w 3 kamery.... [Piro podobno mógłby nagrywać, Sun ma aparat i ja bym nagrywał], to mógłbyś nagrać turniej Fightinga? Albo, ja bym się zajął fightingiem ostatecznie, a ty pomógł w CCG? Jeśli oczywiście nie koliduje ci to z tym, na czym sam chcesz być... Bo w sumie nie mogę wymagać, byś nagrywał coś, na czym być nie chcesz. Nie zrozum mnie źle :(

 

1. Jakiej karty potrzebujesz? Bo jak micro SD, to mogę na czas meeta wyjąć z tabletu 16 gb (- jakieś 800 mega zajęte przez heroes 3). Tyle, że bym musiał ją odebrać przed końcem. Adapter mam tylko do MS Pro duo (tak pisze)

2. Mam w aparacie dedykowany akumulator, ale aparat nie mój, więc nie wiem czy bym mógł pożyczyć. Brak też jakiegokolwiek oprzyrządowania typu statyw. No i talentu. Piro zaś ma cały osprzęt i Samsunga galaxy S II, którym nagrywa praktycznie wszystko na swoim kanale. Do tego dysponuję na pewno Lumią 535, która nie jest zła, ale cudów nie będzie. Musiałbym sprawdzić czy na karty wystarczy.

 

Bardziej niż braku kamer obawiałbym się braku statywów bo jakoś nie wyobrażam sobie 3-4 ludzi trzymających kamerki nad stołami, a tak chyba wypada najlepiej. Można by niby jakąś prowizorkę zrobić (sznurek i taśma izolka), ale trzeba mieć z czego i trzeba mieć odrobinę czasu.

Sun, patrz cytat wyżej... Z kartą chyba sobie poradzę już :) Chyba... Jak masz baterie płaską, jak do aparatu telefonicznego, to mam ładowarkę uniwersalną do czegoś takiego :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to temat na takie ustalenia, czy to już nie Offtop :D

 

Ale... Gdyby się okazało, że damy radę nagrać turniej CCG w 3 kamery.... [Piro podobno mógłby nagrywać, Sun ma aparat i ja bym nagrywał], to mógłbyś nagrać turniej Fightinga? Albo, ja bym się zajął fightingiem ostatecznie, a ty pomógł w CCG? Jeśli oczywiście nie koliduje ci to z tym, na czym sam chcesz być... Bo w sumie nie mogę wymagać, byś nagrywał coś, na czym być nie chcesz. Nie zrozum mnie źle :(

 

Ja jestem do dyspozycji praktycznie cały meet jeśli mam się gdzieś przydać- za wyjątkiem aukcji charytatywnej i prelekcji BronySWAGA o 19.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem do dyspozycji praktycznie cały meet jeśli mam się gdzieś przydać- za wyjątkiem aukcji charytatywnej i prelekcji BronySWAGA o 19.  

Świetnie :) Jak myślisz? Bo z rejestratorów, mam jeszcze coś takiego http://u.cyfrowe.pl/1024x0/b/6/maska_hama_explorer_per_2080463217.jpg- To jest na mikro SD, ale nie nagrywa dźwieku. Nadała by się tylko[ i to od biedy] do CCG. Ale się zastanawiam, bo to juz lekki obciach by był :D

 

Lepiej jednak by było, jakby Sun mógł nagrywać :) Chociaż do niej mógłbym zabrać jedynie kartę 1GB, jakbym zdecydował się to wziąć.

 

Bo jak micro SD, to mogę na czas meeta wyjąć z tabletu 16 gb

 

Sun, zobacz na linka, który Choicowi podałem... Do tego by pasowała micro SD, ale to coś dźwięku nima :( Nie wiem, czy warto w takim razie brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to temat na takie ustalenia, czy to już nie Offtop :D

 

Ale... Gdyby się okazało, że damy radę nagrać turniej CCG w 3 kamery.... [Piro podobno mógłby nagrywać, Sun ma aparat i ja bym nagrywał], to mógłbyś nagrać turniej Fightinga? Albo, ja bym się zajął fightingiem ostatecznie, a ty pomógł w CCG? Jeśli oczywiście nie koliduje ci to z tym, na czym sam chcesz być... Bo w sumie nie mogę wymagać, byś nagrywał coś, na czym być nie chcesz. Nie zrozum mnie źle :(

 

Sun, patrz cytat wyżej... Z kartą chyba sobie poradzę już :) Chyba... Jak masz baterie płaską, jak do aparatu telefonicznego, to mam ładowarkę uniwersalną do czegoś takiego :)

Mam baterię płaską, ale dedykowaną, więc najpewniej wezmę własną ładowarkę. Inna sprawa, ze jak bateria się ładuje, to nie ma mowy o nagrywaniu bo mam jedną tylko.

A jak masz lapka, to można do niego podpiać mikrofon,m zainstalować audacity i niech on zbiera. A potem się złoży w całość. Bardziej sie liczy jakość obrazu.

Ja na swoim aparacie, na 1 baterii wytrzymam powiedzmy 1-1,5h nagrywania. Gdyby tylko dało się go ładować bez wyłączania, ale się nie da. (tak wiem, nie ma rzeczy niemożliwych, ale wolę nie kombinować)

Powiem tak, bez czegoś co będzie tą kamerkę trzymać to i tak będzie słabo. Może Piro dysponuje jakimś dodatkowym wichajstrem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Świetnie Jak myślisz? Bo z rejestratorów, mam jeszcze coś takiego http://u.cyfrowe.pl/..._2080463217.jpg-To jest na mikro SD, ale nie nagrywa dźwieku. Nadała by się tylko[ i to od biedy] do CCG. Ale się zastanawiam, bo to juz lekki obciach by był
 
Lepiej jednak by było, jakby Sun mógł nagrywać Chociaż do niej mógłbym zabrać jedynie kartę 1GB, jakbym zdecydował się to wziąć.

 

Spoko, ja wezmę swoją Lumię, to jest wersja z ulepszonym aparatem i nawet spoko nagrywa filmy ( podobno ma te 1080p ale z tego co pamiętam to tylko chyba 30 kl/s.).

 

Więc sprzęt nagrywający przyniosę swój. Będę mógł komuś nawet pożyczyć jak będzie chciał coś nagrać ale tylko w odpowiedzialne ręce bo to nowy sprzęt :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w okolicy meeta jakieś darmowe parkingi dla zmotoryzowanych?

Mozliwe że bym się pojawił, na jakieś 80%. Po zmianie planu wygląda to lepiej i bardziej mi pasuje.

Pod szkołą powinien być, a jak zabraknie miejsc, to dookoła są zwykłe osiedla i zwykłe parkingi osiedlowe.

 

 

 

Ale kij (w mrowisko), wszystkim nie dogodzisz. Będę musiał polegać na nagraniach D:

 

Jeśli to kogoś pocieszy, to najprawdopodobniej będę osobą, która obejrzy najmniejszą ilość atrakcji :P

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, jak ktoś pyta o prąd, to będę miał ze sobą trochę ładowarek, oraz duży powerbank ładujący 2+ urządzenia naraz. Co do kamerowania, mam 12Gigówkę (kamerę).

Jeżeli serwis wyrobi z naprawą to także będę miał laptopa (1TB) oraz kilka kart microSD i pendrivy 8,16,32GB.

 

 

Pytanie: czy w pobliżu miejsca meeta jest jakaś restauracja czy trzeba będzie żarcie brać "na dowóz"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerę z 12 GB pamięci mam rozumieć? Super, kolejny kamerzysta... Coraz bardziej mam wrażenie, że ten meet będzie nie tylko największym, ale i najlepiej udokumentowanym :)

 

Ta, kamera ma 12Giga ale wydaje mi się że jakość może być tragiczna. Panasonic SDR-T50.

I nie kolejny kamerzysta. Jestem helperem i mogę komuś pożyczyć :D

Edytowano przez SuperStarPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, kamera ma 12Giga ale wydaje mi się że jakość może być tragiczna. Panasonic SDR-T50.

I nie kolejny kamerzysta. Jestem helperem i mogę komuś pożyczyć :D

Ty chyba masz lepsza kamerę, niż moje trzy, pod pewnymi względami :D Znaczy trzy moje, które w HD720p nagrywają... Ale mamy inne matryce, ja mam na CMOS. Kolory bardziej naturalne i oszczędność energii większa, ty masz CCD... Może w gorszym oświetleniu nagrywać [ 5 luksów, zamiast 15 u mnie i im gorsze światło na CMOS, tym gorsza jakość obrazu], ale może mieć gorszy obraz, jakość kolorów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba masz lepsza kamerę, niż moje trzy, pod pewnymi względami :D Znaczy trzy moje, które w HD720p nagrywają... Ale mamy inne matryce, ja mam na CMOS. Kolory bardziej naturalne i oszczędność energii większa, ty masz CCD... Może w gorszym oświetleniu nagrywać [ 5 luksów, zamiast 15 u mnie i im gorsze światło na CMOS, tym gorsza jakość obrazu], ale może mieć gorszy obraz, jakość kolorów...

 

Nie wiem, nie znam się w temacie kamer :/

Wezmę tak czy tak, zawsze więcej materiału do obróbki :D

Pewnie będę hostować to na MEGA.co.nz (50GB za darmo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


plan obiektu, na pewno przyda się naszym filmowcom ;)

 

Nawet nie wiesz... Nawet nie wiesz, jak się ciesze, że nie ma 3 pieter, jak na MLK w Bytomiu było. Tam obiekt był OGROMNY. I omal ducha nie wyzionąłem, jak to nagrywałem :D

A ja będę musiał dużo latać, by sprawdzać sprzęt, bo nie każda sztuka ma swojego kamerzystę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...