Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Pani Oktavia ! Brzmi tak dystyngowanie !
A: Chłopak z dziwnym uśmieszkiem, chyba nie znający innych kolorów prócz krwistego.
S Pięć linków i jakaś animacja, tylko niestety obecnie nie mogę stwierdzić co to jest ale i tak pewnie fajne :)
U: Miła, zabawna i zabawna :rariderp:

Należy do FanClubu Księzniczki Obamy <3

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Piosenka, nie wiem, nie kojarze, ale calkiem dobrze mi sie wspomina.

Avatar:Narzeczona Tarretha ? :rainderp:

Sygnatura: Pierwszy Czarnuch ktory cos osiagnal, Fanka Celestii i Mojej Cadance.

User: Jak ja znajde na gg to ja dojade bo mi cos gada o splawianiu, a ja jeste mile zwierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Daffy, kaczor, czarny kaczor z bajek mojego dzieciństwa... Pochwalam :)

A: Fluttershy, w wersji "sport" :yay: .

S: Cytaty, dużo cytatów. Hmm dobre są, szczególnie ten trzeci oraz ostatni, sama prawda.

U: Jakoś nie zdarza mi się często zaglądać do działu Cadance ale usera znam :). Miły, inteligentny, można z nim podyskutować oraz ma swoje zdanie; to lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar:Narzeczona Tarretha ? :rainderp:

 

 

Zemrzyj :rainderp:

 

Nick: Kaczorowski! Znajomek królika żerujący na sąsiadach.

Avatar: Shayka ćwiczy!

Sygnatura: cytatowy mur i link.

User: Chce mnie dojechać. Miły i straszny jednocześnie ale i tak go lubię :derp6:

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Skoda Octavia, Pani Octavia... Wspaniały :rainderp:

 

A: Chłopczyna z dziwnym wyrazem twarzy, wygląda jakby kolega kopnął go wiadomo gdzie .

 

S: CZAD :rainderp:

 

U: Jeszcze dobrze nie znam, ale po postach tej userki sadzę, że jest bardzo fajna! No i należy do Obamowej Szlachty!  :5N9ul:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Łacina, bezsenność, utwór, oryginalność.
Avatar: Tkwię przy swojej teorii narzeczonej Tarretha, kojarzę sobie bardzo pozytywnie ten avek.
Sygnatura: Dat murzyn, Fanka Cadance ( <3) i Celestii, Solara.
User: Nie znam, kojarzę z offtopu i swojego działu, rozsądny człowiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Raindrops :) Słodki, zawszę się uśmiecham kiedy myślę o tym nicku! Brzmi tak optymistycznie...

 

A: Ślicznie zhumanizowana pinkie 

 

S: Wspaniała sygnaturka, chyba stworzona przez littlebarta ^^

 

U: Niestety nie znam ale sądzę, że ta userka jest naprawdę fajnym człowiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Jeden z najbardziej oryginalnych na forum, jeżeli jest on skądś skopiowany to mnie nie uświadamiajcie bo pierwsze wrażenie świetne.
Avatar: Celestia, widziałem gdzieś taką w necie, jednak nie przepadam za tą postacią, ale i tak całkiem niezły.

Sygnatura: Prawdziwa sygnatura, bo podpis Celestii, ciekawe czy prawdziwy :rainderp:
User: Nie znam, nowa, zapowiada się rozgarnięta a takich z otwartymi ramionami, żeby ratować forum przed debilizmem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Octavia już nigdy w życiu nie będzie mi się kojarzyć inaczej, nadałaś imieniu "Octavia" całkiem nowe znaczenie, ześwirowanej rozspamowanej dziewczyny, którą zna większość forum.
Avatar: Jakiś chłopek z anime, zbyt pewny siebie zapewne. Wygląda mi na takiego którego potrąci autobus bo będzie myślał że jest zbyt przezarąbisty żeby coś mu się stało.
Sygnatura: Bla bla zamykanie oczu, bla bla trucizna, sporo artów z tym samym chłopkiem który gości w avatarze, jak przypuszczam nowy przedmiot uwielbienia posiadaczki.
User: Spoko się z nią pisze, gardzi GG, ma umierającego szczura, spamuje memami na PW, ogólnie spamuje, ale jest całkiem sympatyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: "Daffy" ciągle kojarzyło mi się z gościem z "Strasznego filmu" bo był tam "Duffy".

Avatar: Lord Zombie na biało-czarnym tle, który dziwnie się... uśmiecha? :)

Sygnatura: Cytaty John'a Kramer'a i link do jego pierwszego fanfika, całkiem fajnego jak na mój gust xD

User: Nie znam go  za dobrze, ale wygląda na sympatycznego gościa i zdolnego pisarza :D

Edytowano przez Dewst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dewst.. Nie wiem czemu ale ten nick kojarzy mi się z jakimś antagonistą ._.

 

A: Fioletowy! Przypomina Fleur de Lis

 

S: Trzy słowa które powiadają prawdę! Wiedz że coś się dzieje ...

 

U: Nie znam, pierwszy raz widzę ale to pewnie jakiś przestępca skoro już na start zarobił 3 punkty ostrzeżeń :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insomnia = Philomena? 

CZAD :rainderp:

 

N: Cassidy.. Kojarzy mi się z moją ulubioną czarodziejką z Witch'a (bajka z dzieciństwa) która umarła ._.

 

A: Pinkie słucha swojego smile song'a :D

 

S: Flałerszaj i Pinkej pijące cydr! Pewnie wznoszą toast na cześć Księżniczki Celestii!

 

U: Nie znam, ale wydaje się być miła ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z zielonych zobaczy ten post to znów zarobisz punkta zbrodniarzu jeden. :rainderp:

 

N: Cassidy! Nerissa cię zadźgała ;_;

 

A: Keep Calm and listen to pinkie <3

 

S: Za Przyjaźń!

 

U: Lekko nieogarnięta userka ale nie da jej się nie lubić :)


 mohej OC ^^

 

To twoja oc jest moherem ? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Pani Skoda. Tyle mam do powiedzenia. Pozytywne skojarzenie, więc plus.

Avatar: Chłopu w futrze z twarzą proszącą się o przemodelowanie. Jako, że nie mogę tej prośby spełnić, bez plusa.

Sygnatura: Ten sam gość. Wielokrotnie, ciągle, nieustannie. Argh!

Użytkowniczka: Bywa zabawna, niezdrowo uzależniona od anime, spamuje w offtopie. Osobiście nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Genialny w swej prostocie. Zwykły i niezwykły jednocześnie. Z mojego punktu widzenia, pozytywnie.

A: Minimalistką nie jestem, i dlatego też awatar nie podoba mi się zbytnio. Stwierdzam że nawet czerwona flaga może być przedstawiona... Inaczej.

S: Możliwe że pisałam już, iż sygnatura bardzo kojarzy mi się z "V jak Vendetta" i plakatem w tle. Bardzo pozytywnie zresztą (mój ulubiony film) 

U: Wydaje mi się że użytkownik jest osobą rozsądną. Cenię sobie jego niewątpliwą bystrość i poważne podejście do wielu spraw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nocturnal Light, Ciemne światło? I don't have idea, ale czuję tam paradoks i podoba mi się :)
Avatar: Czaszka z zaklejonymi oczami, mnie tam kojarzy się z bezradnością, śmiercią, nocą.
Sygnatura: Bo jak grać muzykę to z uczuciem albo nie grać wcale, czuję zajebistość, bardzo dobrze.
User: Ciekawa dziewczyna, czytała Folwark zwierzęcy, ma sporo postów, MG, Regent, userka pełną parą, bardzo ją lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Daffy, pierwsze co przychodzi mi na myśl ten czarny kaczor... nic innego nie mogę wymyślić.

A: Co za przystojniak z berłem na tronie :pinkie2: , podoba mi się, to są moje klimaty :).

S: Lubię mądre / życiowe cytaty, masz plus a dwa z nich zawędrowały na moją prywatną listę ulubionych.

U: Często widuję w tematach w których się poruszam na forum, rozsądny, miły oraz inteligentny avek Cadance :cadance:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Jak dla mnie dosyć typowy nick, a kojarzy mi się z życiem. 

Awatar: Strasznie mi się podoba ten oc'ek na jego awatarze.

Sygnatura: jakiś ładny skoczek z napisem, nic wyjątkowego.

User: Niestety nic o tobie nie wiem, ale wydaje mi się, że lubisz przygody, co stwierdziłem po wcześniejszych oględzinach, lecz mogę się mylić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...