Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: osa21c, prawdopodobnie znany w miejscu gdzie pogrywa w wojenną gierkę, ja jednak nie gustuje w tej grze, więc mogę jedynie stwierdzić że nick do końca życia kojarzył mi się będzie z żołnierzem. Ciekawi mnie co oznaczają cyfry 2 oraz 1, to jego wiek? ( nie chciało mi się sprawdzać) a ta liczba c? Czy ja czegoś nie rozumiem, czy to ma jakieś ukryte przesłanie a ja go nie wychwyciłem?
Avatar: Logo gry Call of Duty Modern Warfare 3, nie grałem, gustuję bardziej w grach horror, survival, sci-fi. Ale skoro autorowi się podoba, to chyba to jest właśnie najważniejsze.
Sygnatura: Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone? Miałem problem z wychwyceniem tego słówka, nie chce mi się grzebać w google tłumaczu, ale według mego doświadczenia permitted to dozwolone, chyba nie wiem jakie to ma powiązanie, choć jakby się dłużej nad tym zastanowić pewnie by się coś znalazło.
User: Nie znam, Pułkownik rangi 22, strateg drużynowy jak również informatyk, udziela się czasami w off-topie, lubi pisać żołnierskim szlagierem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: DUFFY PLZ. W sumie to pewnie ma jakąś historię, bądź hołd dla kaczorka, ale nawet kiedy go czytam to bynajmniej czarnej kaczki nie widzę. W sumie nie wiem czemu. 6/10 za nostalgię, choć kiedy indziej chyba oceniłem inaczej. Nobody care's 6/10

Av:Pytanie. To art czy było w serialu? Bo po pierwszym odcinku 3 sezonu przestałem być bronym. 3/10 Nie podoba mi się.

Sygna: Kaczka i...marynarz? Pajrat? Dunno. Nick pośrodku, a więc jeden ze standardów spełniony. 4.15/10 Bo taki sobie.

User:Coraz częściej w offtopie go widuję. Po powyższym poście zaczynam uważać, że jako jeden z niewielu wziął ten temat na poważniej i zaczął pisać więcej niż 3-5 słów był opisywać poprzedniego usera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Po wpisaniu go do wujka Google wyskakuje gronostajowe forum :ming: całkiem nieźle 8/10
Avatar: Nie znam człowieka, anime, dragonballe, pierun wi co to jest, ale jakoś tam się prezentuje 7/10
Sygnatura: Nie znam, ale robi dobre wrażenie 6/10
User: Kojarzę go ze słowem "Gildia Magów" ze znanych przyczyn, całkiem spoko, lubi zastępować słowo "ziom" słowem "zią"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Szarik, z języka rosyjskiego bodajże kuleczka. Przypominają się "Czterej pancerni" oraz dzieciństwo.

Avatar: Trotter, Red Wave czyli własna postać.

Sygnaturka: Roseluck, Roseluck, rysunki, OC. Czysta użyteczność w ładnej formie.

Użytkownik: Nie znam, kiedyś chyba pisałem w jego zapytajce, ale na żywo nigdym go jeszcze nie widział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Tomek, czemu by nie, przedtem nie myslalem ze mozna w nicku normalnie uzyc swojego imienia, potem zobaczylem Tomka.

Avatar: Flaga prawie powiewajaca na wietrze, jestem na tak.

Sygnatura: Ludzkie prawa, podstawowe elementy zycia.

User: Takich ludzi potrzeba na tym forum, inteligentny, spoko czlowiek, nosi okulary, lubi offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: osa21c, kojarzy mi się z bf3, osa źle mi się kojarzy bo mam uczulenie i wylądowałem przez osy w szpitalu :P
Avatar: Reklama call of duty modern warfare 3, nic szczególnego.
Sygnatura: Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone? 
User: Kojarzę, czasami udziela się w offtopie, ogólnie pewnie spoko człowiek, Pułkownik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszło, że oceniam cię po raz trzeci.

Nick: Wciąż kaczka :rainderp: wciąż 6/10 (tyle dałem ostatnio? :dunno:)

Avatar: Przyznam szczerze, że tego filmiku nie widziałem :octcry: Oraz typowe zawołania "SPOON!" ostatnio będące najwyraźniej fetyszem na forum, działają mi ździebko na nerwy, niektórzy wiedzą czemu. So 4/10

Sygna: ....Dobra. :rainderp: Nie mogę z tego :ming: 10/10 xDD

User: Oceniam go trzeci raz, a wciąż wiem o nim tyle że najwyraźniej lubi kaczki i łyżeczki :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sosna564, sosna, takie drzewo sosnowate, obejmuje 115 gatunków drzew i krzewów. Dla przykładu sosna wirginijska :


250px-Moores_Knob_Pinus_virginiana_1.jpg


Nie wiem co oznaczają cyfry w tym nicku ale to zdecydowany minus, według mnie oczywiście.
Avatar: Spitfire, ciut przypominająca ogiera, ale o gustach się nie dyskutuje, ogólna prezencja dobra.
Sygnatura: Dat mądrość życiowa, takie głupie że aż mądre, podkreślone paroma emotkami. Userbary mówiące o tym, czegoś jest fanem, jak również link do rysunków i jakiś dziwny link, żałuję że go otworzyłem.
User: Moderator działu, swój chłop zapewne, odwiedza często SB, prowadzi dział z Aretrą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:BiP,nikt nikt przejdzie obok tego nicku obojętnie.

A:Bardzo ładny gif z The best sisters play z momentu jak oto Księżniczka Celestia konsumuje banana,jak mniemam

S:Epicka sygnatura,chyba nigdy nie zmieniona.Przedstawia 5 księżniczek z 6 jednak księżniczka Twilight nie miała jak tam się pojawić z przyczynie nie istnienia jej kiedy ta sygma była produkowana.

U:Bardzo śmiechowy (tak,jest takie słowo) i pomocny user robiący trolling pod tematem swojej płci.Przez prawie pół roku był avatarem kury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Panna Octavia xD Znana i lubiana na forum.

A: Często zmieniany, ale nigdy nie na gorsze.

S: Ponownie jak awatary, zawsze na poziomie ;)

U: Jedna z najdłużej znanych mi osób na forum, jest spoko uerką, z dobrą spostrzegawczością i pamięcią :lunaderp:

ps:


S:Epicka sygnatura,chyba nigdy nie zmieniona.Przedstawia 5 księżniczek z 6 jednak księżniczka Twilight nie miała jak tam się pojawić z przyczynie nie istnienia jej kiedy ta sygma była produkowana.

Po pierwsze to kiedyś miałem kilka sygnaturek zmienianych wciągu pierwszego tygodnia pobytu na forum. Podobnie awatary ;)
Obecna sygnaturka w "oryginale" była pozbawiona Cadance i Królowej Podmieńców, one zostały dodane nieco później. A brak Twilight... Tu trafiłaś Pani w sedno, bo sygnaturka ta powstała na DŁUUUUGO  przed premierą drugiego sezonu, co dopiero trzeciego.... ;) (kilka ciekawostek, jeśli ktoś chce zobaczyć moje dawne oblicza, to pisać na PW lub gg xD) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: BiP, Broniesy i Pegazisy, jeżeli zmieniał ten nick, to mnie nawet na forum nie było. Rozpoznawalny i szanowany na forum.
Avatar: Celestia z gatunku przeżuwaczy, znudzony wzrok, jak się dobrze wpatrzysz, możesz zobaczyć tam wyższość.
Sygnatura: Wszystkie Princesski, the best sygna, nie trzeba powtarzać, ująłeś tym tłumy.
User: Jak już mówiłem, dla mnie to on zawsze będzie avatarem Scootaloo i nic tego nie zmieni. Świetny gość, miły, przyjacielski i gadatliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Daffy, jeden z ciekawszych różowych moderatorów, z którym obecnie rozpisuje się najwięcej....

A: KOLEJNA NOWOŚĆ :wat: Powalająca Twilight, ale tak szybko zmieniasz awatary, że nie nadążam, z drugiej strony, mam stale o czym pisać :rwink:

S: Ponownie nowość, masz talent do ciekawych sygnaturek, ale Wentury chyba nikt nie przebije xD :lol:

U: Spoko moderator, który .... ma złe zamiary (już Ty wiesz o czo idzie!) a po za tym, gadamy dosyć często na gg, co do mojej posady, no cóż będzie nowa

;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W chu... bardzo kreatywny

A: Przeżuwająca Celestia, kojarzy mi się to trochę z Best sisters play, a wszystko z tej serii jest dobre

S: No to już jest klasyk, powinno się ją wypolerować i sprzedawać na aukcjach za grubą kasę

U: Znam go od dość dawna i powiem tak... jest bardzo ogarniętym userem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...