Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Plo, pamiętam że tłumaczył o co z tym chodzi ale nie zapamiętałem, no cóż... A co do 1154 to nie lubię cyfr w nicku. 6/10
Avatar: Nadal sądzę że to przeróbka Vinyl, ale whatever... powiedzmy że to jego OC 7/10

Sygnatura: Plus bo jest tam Pinkie i Flutterka. 9/10
User: Spamer w off-topie, nie znam i pewnie nie poznam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Daffy. Hmm chyba chodzi o tego kaczora z kreskówki która kaleczyła moją psychikę za dzieciaka, lubiłem ją :) 8/10.

Avatar: Flutterka w fajnych ciuszkach, podoba mi się 8/10

Sygnatura : brak lub nie wyświetla mi -/10

User: Często udziela się w tematach w których ja piszę, moderator, spoko ludek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Drzewny. Wciąż uważam, że to EverFreeTree. Kiepska przykrywka zią >.< 3/10

A: Kuceł. Najwyraźniej ten jeden jest przezeń bardzo lubiany.  W sumie fajny art, anyway 8/10

S: yyy, przybłysk geniuszu, kilka linków, i fajne bannery. /) za anime fana. 7/10 za bannery.

User: WCIĄŻ UWAŻAM ŻE TO EVERFREETREE.

 

Pozdrawiam, Spunz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Spinwide, do końca życia będzie mi się kojarzył ze Spidermanem. 8/10
Avatar: Jakiś gościu okrwawiony lekko, anime bla bla 5/10
Sygnatura: Obrazek mi nie działa ale komponuje się piknie. 8/10
User: Próbuje być śmieszny, ale każdy kto ma trochę oleju w głowie po prostu go ignoruje, po za tym całkiem spoczko user, ujął mnie spunzem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: dziwny trochę, 7/10

Avek: Alicorn... Nie znoszę pegazorożców... Fryz dziwny, oczy zdają się z lekka nie pasować do postaci 3/10

Sygna: Ta sama postać co w avku, z tyłu Celestia. Jakoś niezbyt mi się podoba, również 3/10

Ocena końcowa: 4+/10

Edytowano przez Miloszu_xd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Broniesy i Pegazisy, Autorowi nie przeszkadza tak długi nick gdyż jest nazywany po prostu BiP'em :) 
Avatar: Niezmienna Fleur, która gości również na sygnie plo, jako jedna z wielu kucyków, jest tam oryginalnie umieszczona, reszta to przeróbki. Oprócz tego avatar ten pochodzi od użytkowniczki Unbridle :)
Sygnatura: Wszystkie Księżniczki, Najtmarmóny i wszelkie alicoraniaste stworzonka skupione w jedno.
User: Najbardziej lubiany wśród różowych, pełno go w off-topie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Daffy daffy.jpgPrzypomina mi się dzieciństwo. ^^

Avatar: Jak przystało na prawdziwego fana Fluttershy ;)

Sygnatura: Cytaty, nie będę się rozpisywał się na ich temat. Osobiście ostatni podoba mi się najbardziej.

User: Miły gość. Widzę go bardzo często w off-topie oraz innych tematach. Prowadzi quiz Cadance, liczę że wkrótce doda pytanie bo też chciałbym wziąć udział.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Go for gold, idź po złoto, pędź po złoto, biegnij po złoto, no nie powiem, całkiem oryginalnie. 
Avatar: Zbiczujcie mnie ale nie wiem co to jest, krzyż wojenny? Ptaszek? xD
Sygnatura: Pinkamena, na białym stylu forum wygląda efektownie, na czarnym jest to białe tło które troszkę psuje efekt, ale ogólnie bardzo mi przypadła do gustu bo przepadam za Pinkie i Pinkameną.
User: Nie znam, być może jeden z nowszych, szybko się przyjął na forum, swobodnie się wypowiada, wstawił fajne zdjęcie Daffy'ego.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kaczor, poprzednio Kruk

A: NAJLEPSZY awatar jak dotąd! (Nie zmieniaj go)

S: Sporo tekstu ;)

U: Jest jednym z nowych w ekipie, ale znamy się już dobrze, obecnie gadam z Nim najczęściej na gg (jeśli idzie o różowych), jest spoko userem :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ładny, dzięki caps lockowi rzuca się w oczy.

A: Księżniczka Celestia objadająca się ciastami :rariderp:

S: Luna która w efektowny sposób zrzuca kaptur z nietoperzy, Celestia warcząca na swoich wrogów, Śmiejąca się NMM, Cadance po wczorajszej imprezie, Chrysalis krzycząca na kryształową Księżniczkę...

Ktoś tam jeszcze chyba jest, nie wiem, obrazek mi się nie otwiera :rainderp:

U: Jeden z czwórki avatarów CMC, bardzo miły człowiek który wspaniale rysuje.

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Insomania - bardzo często miewam... ale nick oryginalny, podoba mi się.

Avatar: :notsure:  Nie rozpoznaje postaci ale rysunek pierwsza klasa.

Sygnatura : Najfajniejsze witraże jakie widziałem  :lunaderp: .

User : Kojarzę, kojarzę ale nie zdarzyło mi  się jeszcze rozmawiać (chyba .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Eternal - wieczny... Zdaje mi się że czegoś tam brakuje... Ale jest fajny :)

A: Bojowa AJ... Ładnie się prezentuje :)

S: Nie wiem o co tu chodzi ale moim zdaniem trochę zbyt szara, a może to dobrze?

U: Nie znam. Czasem widzę go w offtopie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: plo i cyferki, nie lubię gdy w nicku są cyfry, jednak pierwszy człon zawiera jakieś przesłanie i nie jest tam bez powodu więc jak najbardziej pozytywnie.
Avatar: OC, autor prawdopodobnie trochę się nad tym namęczył i chwała mu za to, dobra robota. Choć nadal przypomina mi Vinyl :D
Sygnatura: Po zmianie na większe odstępy czasowe nie mam nic do zarzucenia, świetnie się prezentuje.
User: Czasami mnie denerwuje, jednak wygląda spoko, pewnie da się z nim pogadać, często oblega off-topa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Insomnia, z łaciny bezsenność. Podoba mi się.

Avatar: Grzywa przypomina mi Cadance, bardzo ładnie wykonany.

Sygnatura: Świetna.Zapytam z ciekawości sama ją wykonałaś?

User: Kojarzę, często widzę w offtopie. Mam nadzieję że uda mi się kiedyś zamienić z nią słowo.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Gorączka złota w Kalifornii. Materialistyczny strasznie.

Avatar: Przez to, że jestem krótkowidzem ciężko mi stwierdzić czy jest to ptak czy rozbryzg krwi. A może ptak z rozbryzgu?

Sygnatura: Stay over here, Pinkamena! Ale fajna jest no.

User: Nie mam absolutnie żadnego pojęcia, kto to do chlery jest. Poza tym, ze widać go w offtopie.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Prosty, swojski, żadnych wymysłów, po prostu Tomek, po prostu nick. Bez ulepszeń a sam w sobie wyjątkowy, approves.
Avatar: Czerwona flaga dumnie powiewająca na wietrze, wyczuwam do czegoś nawiązanie...
Sygnatura: Wolność, Równość, Sprawiedliwość, wprowadzić to w czyn? Troszkę trudno, bo na świecie nigdy nie będzie jednakowej wolności, równości ani sprawiedliwości.
User: Bardzo dobrze mi się kojarzy, dzielnie walczy o swoje poglądy, jego avatar i sygna niewiele mają wspólnego z kucykami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...