Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Always this same. Jednak wolałam kiedy był Kruczek.

A: Zapomniałam tytułu tego serialu, ale pamiętam ze oglądałam go jak byłam mała. :rainderp:

S: Nie chce mi się czytać ale wyczuwam ze z głębokim przesłaniem.

U: Naprawdę fajny user. Dobrze sprawuje się w roli awatara Cadance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Rainbow Blitz - Tęczowy Blitzkrieg :evilshy: , podoba mi się.

A: Nowy, zmiana z FlutterGamer na Luna Gamer. Zmiana na plus według mnie .

S: "Wewnątrz jestem RD" - hmm... ciekawe jakim kucem ja jestem, trzeba będzie to sprawdzić.

U: Kojarzę go głównie z działu Brony Gaming ale nic ponadto nie wiem niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pan Octavia? Aha...

A: Następne anime?

S: Fajna. Nawet zajebiaszcza.

U: Hmm...widze go wszędzie. Gada wszędzie. Jest dosyć aktywny więc ocena ma to 9+/10

//Sorra że tak krótko, ale bardzo długo nie było mnie w tym dziale i chyba zapomniałem jak się bawi xD

Edytowano przez jacob.zvierz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umm...

N: Po prostu przetłumaczone imię z dodanym ciekawym członem kojarzącym mi się z dziką naturą.

A: Epicki kucyk, który dzięki swoim neonowym oczom widzi przez ściany xD

S: Rozwój RD(Hyper/Super Rainbow Dash) :soawesome:  + Cytat stworzony przez samego Jacoba - Sweet.

U: Człowiek sensowny, z którym zawsze można pogadać na ciekawe tematy. Czasami także w coś pograć(pomijając to, że nie umie latać helikopterem :eww:) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pan Octavia?

Pan Octavia?

Pan Octavia?

 Hmm...widze go wszędzie. Gada wszędzie. Jest dosyć aktywny więc ocena ma to 9+/10

....go wszędzie....dosyć aktywny...

go...aktywny...

Smutłam ;_;

Jestem dziewczyną,a "Mrs" to z języka znaczy "Pani" (Nie mylić z "Mr" co znaczy "Pan")

Ale dziękuje za 9+ xD

 

N:Tęczowy Blitz,why not?

A:LUNALOID :x

S:Stwierdza że jest jak RD i ma jakiś cytat pod tym stwierdzeniem.

U:Zaczął włazić ostatnio do Off-topu,wygląda na wporzo usera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ołktawja jak skoda, tylko że nie skoda tylko Octavia. Ale nick najs, trza napisać.
Avatar: Człek którego zwią Troublemaker, anime więc minus.
Sygnatura:Ten sam gość, ale oprócz tego sporo linków, jeden psychodeliczny, całkiem fajny.
User: Dobra towarzyszka do rozmów, idzie teraz do gimnazjum (GOOD LUCK), ma aska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zmienił lub też można powiedzieć, że dodał kilka słów. Ładny 

 

A: Ta dziwna bajka z nagimi Jezusami chodzącymi po ulicy i dziwnie ubranymi dziećmi które ruszają tylko głową. Nie podoba mi się.

 

S: Te cytaty są takie życiowe :rainderp:

 

U: Znam z "widzenia" . Ogarnięty i porządny różowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nick: Jest okej. Za bardzo z niczym mi się nie kojarzy. Na pewno oryginalny, łatwy do zapamiętania dzięki swojej krótkiej długości. Więcej do powiedzenia na temat tej nazwy już nie mam. 

Avatar: Domyślam się, iż robiony samemu. Całkiem ładny i jednocześnie troszkę odstrasza. Przynajmniej mnie :derp: 

Sygnatura: Link do Devianta, gify różne itp. Dość mało, ale jest chociaż ładnie i przyjemnie w miarę dla oczu. Spoiler zaś rozwalił swą drogą xD. 

User: Za dużo nie powiem ponieważ nie miałem styczności rozmawiać. Z tego co widziałem na profilu gustuje w grach, także ma ode mnie plusa za to. Również ciekawy gust muzyczny i dość młody wiek. Może kiedyś tam zapoznam bliżej, zobaczymy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Hue, nie mam pojęcia z czym mi się w ogóle koajrzy! Chyba z pitami :rainderp: Ale jest dość oryginalny, a wolę patrzec na takie nicki niż coś typu "Marysia312" bądź "AdamJestFajny" (PRZYKŁADOWE!) 7/10

 

Avatar:Cóż, kuceł i nick, standard w sumie. Obrazek mi się podoba, 8/10 bo fajnie zrobiony.

 

Sygna: Hm..link do stron pomocy humanitarnej, i tekst....piosenki? Wybacz, że wykazuję się nieogarnięciem ale nie słyszałem tego jeszcze. 9/10 za link, bo niestety, nikt jeszcze nie wpadł na to, żeby choćby w sygnie promować pomoc innym.

 

User: Derp, widzę go na forum od dawna, liczba postów mnie przeraża, a jest na forum kilka miechów krócej ode mnie. Cóż, aktywności na tym forum mu odmówic nie można :ming:

Edytowano przez Spinwide
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się ze słowem Spider. Nie wiem co oznacza i nie mam innych skojarzeń niz spider.

A:  Eeee.... Nope.

S: Wypaliłaś/eś mi tym oczy i rozpuściłaś mózg po czym wysadziło mi czaszkę. Gratuluje czegoś tak ohydnego.

U: Nigdy wcześniej nie widziałam na forum, prawdopodobnie dlatego ze nie przeglądam zbyt często wątków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jak imię jakiejś bogini indyjskiej :rainderp: Ciekawe czy ma 6 rąk.

A: Fajny...piesek? :rainderp:

S: Szczerze mówiąc, to nie wiem jak to skomentować :ming:

U: Pierwszy raz widzę, lecz po przejrzeniu profilu.... Cóż, tyle rzeknę, że takiego mindfucka nie miałem od dobrych paru tygodni. U make my day.

 

 

P.S. Jestem facetem, a anime z mojej sygny jest epickie, więc cicho tam >:I

Edytowano przez Spinwide
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Imię klaczy którą mam na tapecie, całkiem dobrze mnie się kojarzy. Więc ocena pozytywna 8/10
Avatar: Pan Troublemaker jak mniemam nie wiedziałem jak go wygooglować, bo chciałem napisać coś miłego, więc po prostu dam 6/10 bo to anime.
Sygnatura: TRAŁBEL MEJKER x2 6/10 dajta mi spokój, anime wszędzie mnie obpełza.
User: Lubię, szanuję, kocham, takie tam. Fajna userka, idzie dopiero do gimbazy ale całkiem normalna, nie sieje debilizmu (zwykle) na forum, więc jest to plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...