Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Oktaweńka, Oktawuńka, Ktawka. Pozytywnie mi się kojarzy.
Avatar: Trałbel mejker? W każdym razie anime, zmienione z poprzedniego trałbel mejkera.
Sygnatura: 4 linki, sygnatura z Troublemakerem, anime ale akceptuję, aż dziwnie.
User: Zaraz do niej napiszę na Pw bo dawno nie pisaliśmy. Spoko userka, chwieje się dzielnie na krawędzi złej części forum, a dobrej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kaczor Daffy i Eric Cartman  :D Fajne.
A: Mroczny, interesujący, na pewno oryginalny, też fajny.
S: Cztery linki, ale ja nie o tym chciałem. :yay: - i tyle w temacie! Świetna sygnatura!
U: Widuję na SB, wydaje mi się, że to:

http://www.motywery.pl/uploads/2011_06/27/13458_240_500_Facet-Na-Poziomie.jpg

 

:D

Edytowano przez imesh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Imesh znany mi od niedawna, ale zdecydowanie mile widziany.

A: Powalająca Sweetie Belle :sweetiebelle:

S: Ma podobnie jak ja Lunę w sygnaturce i dlatego jest ona ponad 20% lepsza.

U: Jest spoko, często widzimy się w Offtopie i na SB, fajnie się gada nam razem :rwink:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Za dużo tu nie ma do powiedzenia...

A:Dania...(?)...o ile pamiętam miała ten avek niedługo przed moim banem...

S:Urocza,ale też i crazy...(?)

U:Co tu dużo mówić...jest jak każda moja rówieśniczka...ale lubię ją...

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nigdzie indziej takiego nie widziałem, kreatywnie.

A: Nie jestem fanem anime/otaku ( pewnie nawet mylę te pojęcia... )

S: Gif + linki; schludnie, treściwie oraz ciekawie.

U: Dobrze rysuje, zdarzyło mi się parę razy widzieć na forum, niestety nic więcej nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Już się wypowiedziałam...dodam,że pewnie uwielbia Octavie...

A:(przypomniało mi się...)Miała go już kiedy były "urodziny" Danii

S:Nawet nie wiem kto to...

U:Jak każda moja rówieśniczka...yaoistka(jak moja znaj z dawnej szkoły)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kojarzy mi się z moim grubym kolegą z gimbazy, nosił okulary, był frajerem i wszyscy go bili. Ale po za tym spoko ^^
Avatar: Jego lotniczy OC, oryginalny zwierz, popieram.
Sygnatura: Widać zafascynowanie lotnictwem, co mnie osobiście zawsze przyprawiało o dreszcze :lyra4:
User: Lubię jego żartobliwe odpowiedzi w statusach, mini troll fandomowy, bardzo pozytywny człek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kalinka, kalinka, kalinka maja. W sadu jagoda, malinka, malinka maja...

Avatar: Wygląda nieco... epileptycznie jeśli wyobrazisz go sobie migającego. Poza tym niezły.

Sygnatura: Jest interesująca, w pozytywnym znaczeniu.

User: Nie znam osobiście, lecz sprawia wrażenie osoby delikatnie niezrównoważonej. Naraziła się adminom, bardzo, ale to bardzo lubi anime.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Po prostu Tomek... Prościej już chyba się nie da, ale zarówno życie jak i historia pokazują że najprostsze rozwiązania są często najlepsze... Popieram to.

A: Wezwanie do walki... lubię go, flaga/sztandar to coś dużo więcej niż kawałek materiału powiewający na wietrze, to są symbole za które walczymy.

S: Jedność, Równość, Sprawiedliwość? Chciałbym dożyć dnia w którym choć jedno z tych haseł stanie się prawdziwie realne w naszym życiu; wątpię abym ujrzał taki dzień, ale wiarę trzeba mieć; chwali Ci się to.

U: Bardzo szanuję pewne cechy u ludzi - umiejętność inteligentnej rozmowy/dyskusji, chęć wysłuchania drugiej strony oraz wola budowania świata w którym chciało by się żyć pomimo faktu że osiągnięcie tego celu jest znikome. Cenie sobie tego usera.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Co tu dużo pisać. Nick oryginalny, nigdy wcześniej się z takim nie spotkałam. Maiszu apruvs.

A: Kozacka Zebra. Same dodatki są bardzo fajne.

S: Derpowata Derpy. W końcu ma źrenice, a nie tak jak u innych ciemniejsza plama lub nawet wcale.

U: Nie miałam okazji pogadać, ale wnioskując po profilu to spoko gość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Maisza Maisza Maisza. Ciekawy nick, kojarzy mi się z tym avatarem. (NIE WAŻ SIĘ ZMIENIAĆ, NIE BĄDŹ DAFFY)
Avatar: The best of the fucking best! Taki psychiczny.
Sygnatura: Jack Sparrow Wut, wolałem jak zaczynał potem biec, ale ok. Wszechświat oraz tf2, parę linków.
User: Lubi sobie od czasu do czasu przyspamować statusem, ładnie rysuje, nawet nie spamerka, a to +.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dafiś Cartmaniś :wat: Wolałam ten nick kiedy był "zwykłym" Daffym bez żadnych dopisków czy przeróbek. A: Wczoraj Rarcia a dziś ta wkurzająca pomarańcza która grała w Tekkena... Do Daffy'ego bardziej pasują szalone i mrhoczne awatary! S: Pomimo tego iż obrazek jest w formacie GIF to i tak mi się ładuje zwykły obrazek JPG z dwoma facetami więc napiszę, że nie rozumiem przekazu. U: Cholernie zmienny (jak ja :derp6: ), przystojny i ogarnięty człowiek który uwielbia cytaty i prawdopodobnie księży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Insomania, czyli bezsenność. Nick się wyróżnia z tłumów

A: Postać z anime, niestety nie oglądam i nie mogę stwierdzić kim konkretnie jest.  '

S: Fajna, pomysłowa sygnatura

U: Natknąłem się na nią kilka razy ale wnioskuje że raczej należny do grupy tych spokojnych userów.

 

 

[Torlolololo !  Mrs. Octavia]

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Nie bedę o nim mówić w kółko...bo nie mam już pomysłów...

A:Ciekawy obrazek z Polską.Chyba,też go już miała...

S:Dowiedziałam się jedynie,że to nie jeden tylko dwoje ludków,ale wciąż nie wiem kim są.

U:Kochająca Hetalię yaoistka...ma wspaniałą piosenkę na profilu(chodzi o tą z Polską)

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Nigdy nie widziałam na innym forum.Oryginalny.

A:Kiedy skończył mi sie ban to jedyne skojarzenie to z moim aktualnym avkiem

S:Krótko,ale ciekawie/

U:Widocznie pamięta co wcześniej napisałam.A z tym,że się możemy nie dogadywać,bo kiedyś strasznie wnerwiałam ludzi mangą i anime :S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...