Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Kojarzy mi sie z Derpy.

A: Czy tylko dla mnie wygląda jak ktoś z SnK? xD

S: Kawai ;___;

U: Umie robić ładne sygny.

(Oh good why. Pomyliły mi sie strony a tera nie chce mi sie edytować.)

Edytowano przez Aoba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W.I.T.C.H. XD ale jest wilk- jest gut. ;D

A: Wygląda jak szop pracz

Te wróżki co mają te serca czy coś? Moja siostra to ogląda :P A moja nazwa jest od imienia mojej pierwszej OC, a jej imię wzięłam też z serialu siostry  

Austin i Ally i tam była taka chyba kelnerka Cass. :P  

 

To jest szopek, ale nie łucznik :) Nikt nie zgadnie, hahaha  

 

Aoba :  

N. znowu te drzewa mnie otaczają..:forgiveme:  

A: ten zielony, znowu on  

S : drugi zielony :rainderp:  

U : Udziela się tam gdzie ja, no łazi za mną krok w krok  :lunalaugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Zmieni na po prostu Cassidy więc najs. Wilk jakoś do niej nie pasuje.
Avatar: Liso coś, nie mam pojęcia co to, ale wolałem jak miała kucykowe.
Sygnatura: Nie ma/ zablokowana
User: Da się z nią żyć, nawróciła się na dobrą stronę mocy, masz moją witkę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Był kiedyś Daffym, teraz zmienił się w Kruczka. Są to piękne ptaki, podobno inteligentne, więc podoba mi się nick ^^. A, no i jeszcze van Dort z Gnijącej Panny Młodej.

A: Grzegorz Dom - swego czasu się oglądało. Cięty człowiek, ale wykonujący swój zawód należycie. Lubię go, więc avka też lubię :rainderp: .

S: Jw. tyle że w akcji :rainderp: . Spełnia normy, więc OK.

U: Lubię, i to bardzo. Nie wspominam czegoś złego z jego strony, jest moderatorem działu Trixie. Lubi moją marynarkę (co jest bardzo miłe). Sympatyczny, można z nim podyskutować. Oby tak dalej! :rdblink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(No nie dacie napisać, kurka!)

 

Nick: Imesh niestety z niczym specjalnym mi się nie kojarzy. A może to i dobrze? W nickach chodzi też o oryginalność, zaznaczenie siebie, a taki ni w pięć ni w ciastko jest w tym bardzo skuteczny. Plus.

Avatar: Ładnie wykonana Sweetie Belle. Nie jestem fanem CMC, ale zawsze staram się docenić dobry kawałek sztuki. Zdecydowanie na plus.

Sygnatura: Glory to Arstotzka! Ja swojego czasu też miałem z godłem tego wspaniałego kraju. I tutaj plus, za nawiązania.

Użytkownik: Nie wiem, nie znam, nie oceniam. Wydaje się być jednak inteligentny, na poziomie, choć bez osobistego spotkania, lub choćby dłuższego wirtualnego przebywania ze sobą niewiele mogę wywnioskować. Przepraszam.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Możliwie najprostszy. Podoba mi się.

A: Stały i lepszy niż poprzedni. Bardzo charakterystyczny, nie ma podobnych na forum.

S: Zastanawiam się, o jakiego Vladimira chodzi. Nie mam negatywnych odczuć co do tej sygnatury.

U: Zdecydowanie użytkownik na poziomie, wzbudza moją sympatię i szacunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Cassidy kojarzy mi się tylko z postacią z W.I.T.C.H. XD 

A: Wygląda jak szop pracz- łucznik. 

 

 

Możliwe wiesz, chodzi o te co latają? Czekaj, a nie każda wróżka lata, nie ważne. Moja siostra to lubi, ale moja nazwa powstała odm ojej pierwszej OC, której 

nazwa powstała też z lubianego przez moją siostrę serialu z Austin i Ally czy jakoś tak, robiłam lekcje i podsłuchiwałam i ktoś powiedział Cassidy i mi się spodobało :P  

 

Tak, to jest szopek, ale nie łucznik, nikt nie zgadnie co to :D  

 

Aoba :  

N : czy zawsze musi być drzewo?  

A : ten co na sygnaturze,  

s : ten co na awatarze  

U : ciągle jak coś tu pisze wyskakuje mi ,,dodany nowy post" i muszę wszystko kasować! Czyli możliwe, że ona jest...szpiegiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest szopek, ale nie łucznik, nikt nie zgadnie co to :D

No wiesz co... To główny bohater cenionej serii gier Sly Cooper. Najnowsza odsłona to "Złodzieje w Czasie" wydana na PS3 oraz Vitę. Zgadnij to :twilight7: :

 

2r5ypnd.jpg

 

A wracając do tematu. 

 

N Mówiłem... po co Ci ten Wilk? A Cassidy? Pojęcia nie mam. Przypomina amerykańskie nazwisko. Może jakiejś "gwiazdy" o której nie słyszałem?

A Szop pracz. Aka Sly Cooper. Szkoda, że nie wektor. Byłby taki przeźroczysty i w ogóle...  :rarityawesome: 

S Szkoda, że nie na środku, ale ogromny plus za to że, pochodzi z TAKIEJ gry co świadczy o porządnym guście. Poza tym bardzo fajne... malowidło?

U Od samego początku bardzo charakterystyczna. Czasami aż za bardzo. Początkowo nieco niesforna, ale teraz to bardzo sympatyczna użytkowniczka. Tylko nie częstuj więcej Vinyl i Octavii sama wiesz czym  ;)

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaklepuję i edytuję o!

Serio, to można zaklepywać?  :yHRvV:   

Idiotka ze mnie  :bemused:   Mogłam zaklepać innego niż Aobe   

 

N : Triste Cordis, zawsze kojarzyło mi się z grą z myszkami ,,Transformice.com" tam się w takie coś gra co mi się z nazwą kojarzy  :aj3:   

A : Święta u muzycznych   

S : Słodka niespodzianka dla Vinyl  

 U : Świetnie prowadzi muzyczny dział razem z pomocnikiem Tavi ;) Nie widuje często, ale jest spoko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Aoba, całkiem niezłe. Nie mam zarzutów.
Avatar: Pytałem się zielonych czy gore, nie mogę za to udupić, więc bez komentarza.
Sygnatura: Jakiś gej/ kobieta
User: Mam na celowniku, KRUCZEK CIĘ NAMIERZA :D


Nick: Skoda Octavia, rozwinięte z Octavia, rozwinięte do przydomku, który posiada również Insomnia.
Avatar: Animcowe emo, w ładnych kolorkach przynajmniej.
Sygnatura: Animce i reklamy, czyli jak zawsze.
User: Kiedyś bardziej ją lubiłem, ale nadal ma ten szacuneczek i fajnego szczurka :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z "baobab", a co za tym idzie z Małym Księciem. Hymm.. XD

A: Taaa... wiem, że to jedna osoba, ale widzę w tym yaoi *U* 

S: Lubię ogółem humanizacje tego typu zwierzątek z HTF, soł jest fajnie~

U: Nie znam, aczkolwiek widuję w tematach z grami XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Oryginalny, to na pewno, do tego krótki i łatwy do zapamiętania

A: Ezio Auditore ręcznie rysowany... innymi słowy fajny :)

S:  ten sam Ezio, tylko, że zdigitalizowany fajna swoją drogą grafika

U : miła i ładna userka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W Polse to drzewo już wszystkim sie źle kojarzy XD no i co z tego, że sosna jak nie płonie?!

A: google i ciepłe kolorki zawsze na propsie. ;D

S: to pierwsze zdanie kojarzy mi się z "Jak nie powiesz swojemu mężczyźnie o co chodzi, to on nie wie o co chodzi" XD Spitfire jest świetna *.*

U: Ma znaczek Discorda i coś z Wonderbolts czyli automatycznie jest u mnie na propsie. Ale tak to nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To główny bohater cenionej serii gier Sly Cooper.  

Tylko nie częstuj więcej Vinyl i Octavii sama wiesz czym  ;)

Nie główna postać, główny to Sly, a ten na avku to Rioichi jego przodek.  

Nie wspominajmy już więcej o tym karpiu  :twilight3:   

 

BQ :  

N : nie ogarniam do końca, ale jest całkiem spoko.  

A : Słodziutka zakłopotana Applejack.  

S : Sądzę, że po skrócie, twoja nazwa to imię twej zapytajnej OC tak?  

U : Czasami widuję, jest miła i sympatyczna :)

Edytowano przez Wilk Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kolejny ssak z rodziny psowatych na forum - milusio :rainderp: . Cassidy, hmm :notsure: . Kojarzy mi się z Butchem Cassidym :rariderp: . Ciekawy.

A: Tytuł mówi, że to szop. Jest to ssak z łukiem, w stroju coś a'la asasyn ^^ . Ładny.

S: Też bardzo ładny art. Wujek Google mówi mi, że z gry na PlayStation 2 . Spełnia normy, czyli OK :) .

U: Jakoś doskonale jej nie znam, ale czasem ją widuję. Wydaje mi się być sympatyczną i bardzo aktywną użytkowniczką, która lubi wilki ^^. Ale musi mieć się na baczności ze swoimi 6 punktami!  :P

Edytowano przez Imesh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jeju, kojarzy mi się z meshami do fryzur do simsów, ile ja się z tym męczyłam xD Nurtuje mnie skąd się wziął. Ale ogółem fajny~

A: Ładnie narysowana, podoba mi się ogółem rzecz biorąc~

S: ... wzbudza we mnie mieszane odczucia, serio. Ale w sumie fajnie narysowane i w fajnej kolorystyce XD

U: Myślę i myślę.. W ogóle się zastanawiam czy widziałam kiedykolwiek wcześniej, czy nie  :rainderp: Patrze profil. O! Mój rocznik~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek Google mówi mi, że z gry na PlayStation 2 . 

Ja mam na PS3 :)  

 

Ukeś :  

N : W porządku, kojarzy mi się z brazgołami, które mi nie wyszły i mówię ,,Ale Ukesie :rainderp: "  

A: Ten sam chłopek co na sygnaturze  

S : O jestem na avatarze!  

U : Wydaje się być tak jak jego nazwa, w porządku, ale go nie znam, może być szpiegiem, trza uważać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...