Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Wrócił Baobab. Yay! Fajny nick.

A: Pewnie z jakiegoś yaoi. Ten wzrok... kojarzy mi się z 12 odcinkiem Pandory...

S: No fajna, fajna. Dopiero teraz się skapnęłam, że ta lampka miga...

U: Baobab a.k.a. Obama a.k.a. Sahara. Pani yaoistka, a raczej pan yaoista. Przekonała mnie do yaoi, ale u mnie zacięło się na shounen - ai. Lubię ją/go.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Oh, widzę, że oficjalna waifuu! Też bym sobie wstawiła, ale by to brzydko wyglądało... ;_; Już i tak mam na FB :x 
A:Większego nie było?
S:Hehe, Alice [dobrze? Ja tu strzelam :rainderp: ] zachowuje się jak Hangari, ah, te Tsundere. Ah, i dziwne linki.
U:Fajna, spokojna userka. Zniszczę jej pewnie sesje swoją osobą :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Skoda dobry samochód, elf zatwierdza. Nie zmienia jednak faktu, że woli skakać po drzewach.

A: Islandia z tym swoim P... meh, zapomniałam jak się nazywa, ciekawe czy mnie za to zabije.-.

S: Toyota.... wolę Skodę. Poza tym linki, na które lepiej nie tracić czasu.

U: Fajna i niepokojąca :x. Połamała sobie okulary i chciała zrzucić na mnie, ale ja miałam kropelkę...

Meh....

N: Ciekawy, oryginalny. Tylko po co podwójne ''i''?

A: Superaśnie wesoła Pinkie Pie, nie najgorszy.

S: Więcej Pinkie Pie, więcej różu, moje oczy...

U: Niestety nie znam i nie kojarzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:No... może być
A: Luna całująca się z Twilight? Nie zbyt zachęcająco...
S: Pinkie całująca się z Applejack... nie wiem czy śmiać się czy płakać...
U: Dość aktywny, ale ten awatar i sygnatura... wszędzie całowanie? trochę... no dobra, jak kto lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Długi i łączący to co w życiu najważniejsze.

A: Shipping. Całująca się Luna i Twilight. Widać co lubi.

S: Szybki całusek Pinkie i Applejack. Nie ma to jak całus.

U: Dostarcza arty na całe forum i chyba tylko on, ja i Sosna dajemy jeszcze coś w seduction.

Next!

N: Wiecznie uśmiechnięta? Udowodnij. :notsure:

A: Eris. Zasada 64 Discorda. Słodka. :x

S: Za dużo mózgozjadów.

U: Moja córka. Bądź grzeczna bo nie dostaniesz jajka na wielkanoc. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Chyba najdłuższy nick jaki widziałem na forum. Nie wiem niestety o co chodzi z tymi Aliquam czy VFV. 

A: Bardzo fajny obrazek, podoba mi się. Niema oczu i jak każdy to ZAZNACZĘ. Bardzo fajny pomysł.

S: Reinbow-atomic-super-BOOM Czyli bombowo, a może odlotowo?  :crazytwi:

U: Jest tu od kiedy pamiętam, jak dla mnie jeden z najbardziej kojarzonych userów z muzyką. Rzadko bywam na jego dziale ale z tego co wiem to spisuje się dobrze.

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: krótki i tak bardzo popularny na internetach ten wilk, ale na tym forum WilkU jest tylko jeden ;D

A: uroczy, ale jak na avatar wydaje mi się mało przejrzysty. Kontury się zlewają, bo wszystko jest ciemne, ale sam OCek fajny.

S: wcześniej kolorki były nie bardzo, ale teraz wszystko ładnie wygląda i jakoś tak... pasuje mi ten brak kolorów do użytkownika. Nie wiem czemu.

U: sympatyczny gość z zainteresowaniami, jego posty zwykle czyta mi się miło, albo chociaż z zainteresowaniem. Jedna z osób, które chętnie poznałabym na żywo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pierwsze co mi przychodzi na myśl - http://www.kozaczek.pl/img/j/461_1.jpg . Nick rozpoznawalny oraz unikalny +.

A: Co prawda Twi nie jest moim best pony ale tu mi się podoba, a czytanie jest fajne :yay:

S: Tia-Dis Ostatnio bardzo polubiłem to połączenie, poza tym świetny styl sygnaturki.

U: Nie rozmawiałem ale userkę znam. Lubi broń białą, kiedyś zaglądała do mojego ulubionego tematu na forum. Często bywa na forum i pisze z sensem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: zaraz, czy z tego języka nie wzięło się imię Simby? Ciekawi mnie skąd taki nick tak btw. Charakterystyczny. ^^

A: nie znam gościa, ale wygląda na sympatycznego

S: LOL, to jakiś komik? Nie wiem co dzieje się na tej sygnie ale wygląda brechowo. XD

U: albo nie pisze albo nie pojawia się w tych samych tematach co ja, mam wrażenie, że się rozmijamy, a przecież ma już nabitą dziką ilość postów w porównaniu do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Z tego co pamiętam nie zmieniany :pinkie4: Znam już go na pamięć :v 94 od roku urodzenia. PL - Polak. Kamil - ... może ma na imię Kamil c:

A: Nie zmienił się odkąd pamiętam, gdy widzę ten obrazek to kojarzy mi się user. 

S : Często nie zmienia, bo nie choruję na avatarową i sygnaturową ospę, jak niektórzy. ja

U : Taki bardzo fajny user, który jest optymistą i nigdy nie widziałam by był smutny :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: Narysował  miły

Cahan..em..to dziewczyna ... 

 

N : Sajbacka Aliquam Gray, dopiero nie dawno zakapowałam o co chodzi :rainderp: 

A : Oxy! Król Oxy :x 

S : Ka- boom ! No i spoiler, kochany spoiler z Oxy'm i Queen Paint . 

U : Jest moim królem Oxy'm i moim mężem i go bardzo lubię i jest fajny i chyba obleję go wodą w temacie Derpy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Skodzia Tavi di Li :3 

A : ...ten Puffin i te jego oczęta.  

S : kolorowe napisy, linki. <klika spoiler> gif, napisy <zamyka spoiler> narodowy spoiler narodowych spoilerów! 

U : Daję ,,ten user jest spoko"

Edytowano przez Ferejli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Długi, ale nie najgorszy. Mimo wszystko mógłby być krótszy.

A: Oxy strzela. Oxy to podobno on, tak bardzo pieski.

S: Więcej piesków, szczek tak bardzo. Te pieski są dziwne, ale chociaż fajnie wyglądają.

U: Dał się wciągnąć w pieski przez żonę, którą jest Ferejli, ta da dam. Ogółem w miarę spoko user.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...