Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

Zack objął Therę i z kamienną twarzą obserwował kto wchodzi. - Skoro Kean wpadł nas przeprosić, to może to Issei który dla odmiany nie chce nas przeprosić?

Cindy odsunęła się od Almura gdy usłyszała dzwonek. Sam fakt że z kimś gada jest dziwny, woli nie stać za blisko Almura w razie nagłego pojawienia się znajomych z klasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almur, słysząc pukanie i krzyk Thery, podszedł w kierunku drzwi. – Jasne – sam fakt, że jego współlokatorka użyła rozkazującego tonu spowodował, że demonstracyjnie zabrał się za otwieranie drzwi bardzo powoli. Jego odwieczne dążenie do niezależności powodowało, że nie znosił, gdy coś mu cokolwiek nakazywał. Choć dla swojego mistrza zrobił wyjątek, nie pierwszy raz zresztą.

– O, siema – powiedział do stojących przed drzwiami Dave oraz Emi. – Wbijajcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To jest po prostu... ciężki temat, wiesz? - Podrapał się po policzku. Wziął głęboki wdech i wlepił wzrok gdzieś w ścianę. "Będzie ci lżej jak powiesz. A w sumie, najwyżej znów będziesz siedział sam, jeśli nie zrozumie." - Wiesz, sam że tak powiem... gustuję w "trochę bardziej umięśnionych", a nie w dziewczynach, jeśli rozumiesz co mam na myśli. - Zarumienił się bardzo delikatnie. - Jak ci to przeszkadza, to sobie pójdę - dodał szybko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzał na niego kątem oka.

- Serio? - W sumie to Kean był chyba ostatnią osobą, którą podejrzewałby o takie wyznanie. - Cóż, no.. biorąc pod uwagę moje preferencje, to mi nie przeszkadza, że jesteś bi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zack wleciał jak oparzony do pokoju z szerokim uśmiechem na twarzy. Spojrzał na Emi i Dave'a i krzyknął. - Ktoś powiedział ciasteczka?

Cindy uderzyła się ręką w czoło. Kolejne dwie osoby z którymi będzie rozmawiać pierwszy raz mimo że znają się od ponad trzech lat. Oparła się o ścianę i poprawiła okulary. - Cześć Dave. Cześć Emi. - powiedziała sucho, chociaż starała się by to zabrzmiało przyjaźnie.

Edytowano przez Darnok2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zack już chciał iść ale zatrzymał rękę i krzyknął do Thery. - Skarbie, Emi przyniosła ciasteczka! - Po czym dodał patrząc na Cindy - Panie przodem.

Cindy spojrzała na Zacka. "Znam go i jako ponuraka i jako romantyka. Ale o Zacku-Gastrociągu nie słyszałam." - Dzięki. - powiedziała i wzięła ciasteczko. Było jeszcze cieplutkie i w dodatku pyszne. - Są świetne Emi. Dasz mi przy najbliższej okazji?

Zack czekając aż Thera przyjdzie podszedł do Dave'a i zapytał. - Wy też mieliście dzisiaj misję, prawda? Jak wam poszło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix w pierwszej chwili miał mętlik w głowie, jak ma zareagować. Przecież czuł coś do Zacka, nie? Z drugiej strony, Zack był hetero i żadne znaki na ziemi i niebie nie wskazywały na to, by to miało się zmienić. A w gruncie rzeczy, Kean się Felixowi podobał wizualnie, a przecież też miły był z niego koleś.

- Sądzę, że moglibyśmy.. no, spróbować - powiedział cicho, odwracając głowę w stronę chłopaka i patrząc na niego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...