Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

((Still better lovestory than twilight, nie?))

Zack uśmiechnął się do Thery i szepnął jej na ucho. - Kocham ciasteczka skarbie. Jestem ciasteczkofilem. - po czym dodał głośno - Tylko nie mów nikomu.

Chłopak spojrzał na Cindy i zapytał jej. - Cindy, odnośnie naszej wpadki. Wychowawczyni wspominała cokolwiek?

((No właśnie Mephisto. Wspominała coś? W końcu i Kean i Issei byli na lekcjach))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-No to jak się pospinaliście wszyscy to Cię uspokoję Zack. - dziewczyna uśmiechnęła się do Zacka i Almura. - W ramach kary sprzątacie szkołę przez tydzień. I tyle. Także całą akcję z aliba mogłam wam darować, ale lubię budować napięcie.

-Thero nie tak głośno, jeszcze mnie wydasz! - Zack zaśmiał się i tym razem to on ją pocałował. Gdy usłyszał odpowiedź Cindy zbladł. - Utłukę Cię Cindy. Nie mogłaś mi darować podniesionego ciśnienia przez godzinę? - parsknął ze śmiechu Zack.

Edytowano przez Darnok2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ogłaszam święto narodowe, bo moja postać ma wątek miłosny, co się nigdy nie zdarza XD) 

Felix odwzajemnił delikatnie ten pocałunek. Na dobrą sprawę, to był jego pierwszy pocałunek. Ale za chiny ludowe by się nie przyznał do tego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzał na jego lekko czerwoną twarz i uśmiechnął się delikatnie.

- Wiesz, mi się tam podobało. Rumienisz się swoją drogą - Wyszczerzył zęby w uśmiechu, chociaż sam też miał delikatnie zaróżowione policzki i czerwone końcówki uszu. Przysunął się trochę bliżej. - Ale wiesz, muszę ci coś jeszcze powiedzieć, bo chcę być z tobą szczery, ale prosiłbym, byś zachował to dla siebie - dodał. "Powinieneś mu powiedzieć, że jesteś ts, tak będzie lepiej" pomyślał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziął głęboki wdech.

- No bo... Ja nie jestem normalnym kolesiem - zaczął patrząc mu w oczy. - Jestem ts - dodał szybko. - W sensie FTM, "female to male", rozumiesz o co mi chodzi, czy ci wyjaśnić jak to wygląda? - Spojrzał gdzieś w bok, czując się jak idiota, mówiąc coś takiego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Tak jakby dwa w jednym :v Ale tylko tak jakby albowiem transseksualny facet = facet, mimo wszystko XD ))

 

- Ano, o to chodzi - powiedział, dopiero teraz się mocniej czerwieniąc, po czym spojrzał na niego i zauważył, że ten się uśmiecha. - Czy... nie przeszkadza ci to? - zapytał lekko zmieszany. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Jesu, czemu mi się chce śmiać z tego wszystkiego XD To takie "do porzygu romansidło" jak z telenoweli XD 

Jak Felek zrobi se wszystkie 3 etapy operacji, to nie będzie takich dylematów z serii, kogo on całuje :v ))

 

- Dziękuję, że tak to odbierasz - powiedział uśmiechając się lekko. - Tylko jakbyś o tym nikomu nie mówił to byłoby fajnie, bo nie każdy reaguje jak ty - dodał szybko, przypominając sobie reakcję Zacka. Złapał za to chłopaka za dłoń i zaczął bawić się jego palcami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To może pójdziemy na lody? - zapytał, po czym zaraz "zburaczył się", bo zadziałały skojarzenia. - To znaczy, no, rozumiesz, zwykłe lody, nie że coś - zaczął się szybko tłumaczyć, bo aż poczuł się głupio. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...