Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra](Nie)zwykła szkoła


Mały Hehesz

Recommended Posts

- Nie wysilam się. Tak tylko mówię. - powiedział, wziął psa na ręce i usiadł obok dziewczyny. - Ta wytapetowana lafirynda to ktoś kogo znasz? - zapytał. - Myślałem że to ja jestem gnojem, ale ona pobiła mnie w każdym możliwym stopniu. - zażartował. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add nie wysłuchał prośby, złapał policzki dziewczyny i podniósł jej głowę, po chwili jedną dłonią złapał ją za podbródek i wytarł jej łzy.

- Może zamiast iść na spacer, posiedzimy u mnie? Obejrzymy jakiś film albo coś. - powiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lily miałkneła z wdzięcznością. Popatrzyła swoimi dwukolorowymi oczami na wilka. Dziwny ten wilk. Pomyślała. Następnie pobiegła w krzaki. tuż przed nimi zatrzymała się, odwróciła głowę i miałkneła drugi raz na pożegnanie. Bardzo polubiła tą dziewczynę. Odwróciła głowę i pobiegła w krzaki, a następnie w stronę domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No, ale wpierw musimy jeszcze tego małego drania wyprowadzić na dwór, pewnie nasikał gdzieś w mieszkaniu i trzeba go tego oduczyć. - powiedział Add. Po chwili pogłaskał dziewczynę. - A teraz wstajemy. - powiedział wstając i podał jej rękę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda kotka wyglądała jakby się zgubiła. Ryder wpadł na pomysł odprowadzenia jej do domu. -"spróbuje odnaleźć drogę po jej zapachu "- pomyślał i powoli podchodząc powąchał kotkę i dał jej znak żeby za nim podążała wciąż czekając na jej decyzję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lily po pewnym czasie zaczęła rozpoznawać drogi, jakimi szła z wilkiem, ale była bardzo szczęśliwa tą niespodziewaną pomocą. Gdy doszli do domu miałkneła na pożegnanie i przez zamontowane w drzwiach drzwiczki dla zwierząt weszła do swojego domu.

Edytowano przez Nubira Mysterious
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...