Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra](Nie)zwykła szkoła


Mały Hehesz

Recommended Posts

Add w międzyczasie poszedł do kuchni i zaczął szukać popcornu do mikrofali. Gdy go znalazł rozpakował go i wrzucił do mikrofalówki, włączył ją, potem wyjął miskę poczekał aż poprcorn się zrobi i wsypał go do miski, potem poszedł do pokoju. 
- znalazłaś jakiś film? - zapytał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film się zaczął, nie tak spokojnie jakby się tego spodziewać, ale to nie ważne. W każdym razie minął jakiś czas, Emi przykryła siebie i Add'a kocem. Co zabawne ułożona była w takiej pozycji, że jej głowa była tam gdzie powinny być nogi, ale sama twierdziła że to dobrze działa na głowę, więcej krwi dopływa do mózgu (xDDD). Ogólnie to się nie bała, no może odrobinkę, ale nie dużo. I nagle w pewnym momencie jumpscare.
(( Kto się boi niech tu nie zagląda, ostrzegam :")
O taki:  

tumblr_mci09egpKW1r1mr1po1_500.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lily wyłączyła telewizor. Nic ciekawego nie leciało. Kotołaczka wstała i wyszła z domu. Szła chodnikiem obserwując gwiazdy i rozmyślając nad dziwnym zachowaniem wilka. Szła już kilka minut i nagle potknęła się wpadając na białowłosego mężczyznę, który palił papierosa. Razem się przewrócili. Szybko się podniosła i wyjąkała:

- Pprzepraszam, ja nie chciałam - podała dłoń leżącemu mężczyźnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jesteś uroczy kiedy się złościsz~ - zaśmiała się i uszczypnęła Add'a w policzek. - To ja przyniosę to picie. - powiedziała z uśmiechem i poszła do kuchni. Po chwili wróciła z dwoma szklankami i kartonem soku na tacy. Położyła ją na stole i podała Add'owi szklankę. - Chcesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...