Skocz do zawartości

Rainbow dash-klacz czy ogier?


Recommended Posts

No to nie mamy innego wyjścia: trzeba detektywa, lub po prostu się zapytamy Rainbow  :squee:

Co za ludzie. Kurdę. Czy ona mówi: "byłem, żyłem, jadłem, latałem"? Czy może: "byłam, żyłam, jadłam, latałam"? Serio, wy jeszcze macie jakieś wątpliwości???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy uważacie ale ja mam cały czas takie uczucie że rainbow dash to chłopak. Jej styl: ma grzywę rozczochraną, krótszą niż ją mają inne klacze. Nie lubi się ubierać w suknie a jej głos też troche jest taki...nie kobiecy. Pozatym w equestria girls gra w piłkę nożną... nie chce tym powiedzieć że dziewczyny nie powinny grać w piłke ale zdecydowanie więcej facetów uprawia ten sport. Co wy o tym wszystkim myślicie?  :rainbowglasses:

Rainbow Dash to klacz bo czasami nosi sukienki, mam koleżanke która gra w piłkę nożną no moze głos nie jest kobiecy ale faceci nie mają takiego piskliwego głosy, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niektórzy są tu ślepi:

Rainbow_Dash_ID_S3E7.png

Jak widać RD ma kanonicznie żeński kształt głowy i rzęsy, długi ogon i grzywa też są typowe dla klaczy. Po za tym jak się wsłuchać to ona mówi o sobie: "byłam","spałam". Inne kucyki mówią o niej jako klacz: "ona", "zrobiła","była".

Jeśli to komuś nie wystarczy to polecam wejść na mlpwiki i temu podobne strony, wszędzie będzie że to klacz, Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości to może poszukać skryptu do jakiegokolwiek odcinka w którym RD występuję, i go przeczytać.

 

Temat powinien być już zamknięty.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale serio - nie należy szukać prawdy w radosnej twórczości o kolorowych taboretach.

 

Jest wile prawd :) Ale tylko jedna prawdziwa :( Twórców kreskówki, dla małych dziewczynek, by kupowały zabawki. A fabuła i przyjaźń są tak naprawdę na DRUGIM miejscu :D

 

Twórczość fanowska się nie liczy... Choć jak widać, fandom bywa bardziej kreatywny od samych twórców :D Klacz, nie klaczą, bo się jak chłopak zachowuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć jak widać, fandom bywa bardziej kreatywny od samych twórców :D Klacz, nie klaczą, bo się jak chłopak zachowuje :D

Możemy już to zakończyć?? I fandom jest kreatywny. Niestety też w tym złym sensie. Jak coś chcesz/chcecie dodać w tym konkretnym temacie to piszcie w wiadomości.

KONIEC TEMATU! RD TO KLACZ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...