Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

Dziś jest światowy dzień zapobiegania samobójstwom, nawet nie wiedziałem, że istnieje taki. Ale z drugiej strony dobrze, że taki mamy, tylko powinno się bardziej uświadamiać ludzi jak to tak naprawdę wygląda z tym samobójstwem..

Idea słuszna, ale spójrzmy prawdzie w oczy - kogo tego typu wydarzenia tak naprawdę obchodzą?
Mamy dzień bez papierosa. Jeszcze nigdy nie spotkałem człowieka, który by tego dnia zrobił sobie przerwę od dymka. Tak samo dzień bez samochodu. Nie zauważyłem żadnej różnicy w natężeniu ruchu drogowego. Poza dodatkową masą krytyczną nie działo się kompletnie nic.
Tak samo w tym przypadku. Fajnie by było, jakby ktoś ubrał te wydarzenia w jakieś czyny i zorganizował akcję społeczną, która by uświadomiła ludziom ten problem. W przeciwnym razie dla wszystkich to będzie kolejny, zwykły dzień.

Link do komentarza

Dziś jest światowy dzień zapobiegania samobójstwom, nawet nie wiedziałem, że istnieje taki. Ale z drugiej strony dobrze, że taki mamy, tylko powinno się bardziej uświadamiać ludzi jak to tak naprawdę wygląda z tym samobójstwem..

a jutro jest dzień samobójczego zamachu na WTC :^)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...