Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Scyf, a o czym mam mówić? Znam bardzo mało książek, więc mogę co najwyżej odnosić się do własnych doświadczeń, czyli do swojej twórczości. WSZYSCY WIEDZĄ.

I gadam raczej o oczywistych oczywistościach. Tonem, jakby to była prawda objawiona.

*zbiera zabawki i idzie*

Edytowano przez Ylthin Maruda
Link do komentarza

@Ylthin, to tak jak większość w miarę ogarniętych ziomeczków tutaj. Dużo lepsze to niż powtarzalne do porzygu przepychanki między Arłukiem i Garinem albo Niklasowe spamowanie linkami. Weźże się w garść, bo to wieczne marudzenie w końcu sprowadzi Cię do ich poziomu, a wtedy nie będzie już ratunku.

Hmm, po namyśle to jednak Niklasa skreślam z tej niechlubnej listy, bo on coś faktycznie tworzy w swoim życiu. Pardon, ziomeczku.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Źle jest być jedyną osobą z samochodem w całej rodzinie... Już któryś dzień z rzędu muszę robić za taksówkę, a każde "nie" jest traktowane jako niewdzięczność.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Zwykłem tankować tuż przed wyjazdem, kiedy to rodzinka już się w samochód upakuje. Nagła zmiana spowoduje ich podejrzliwość. Poza tym oszukiwanie ich w ten sposób wydaje mi się być poniżej jakiejkolwiek godności.

Link do komentarza

@Ylthin, to tak jak większość w miarę ogarniętych ziomeczków tutaj. Dużo lepsze to niż powtarzalne do porzygu przepychanki między Arłukiem i Garinem albo Niklasowe spamowanie linkami. Weźże się w garść, bo to wieczne marudzenie w końcu sprowadzi Cię do ich poziomu, a wtedy nie będzie już ratunku.

Hmm, po namyśle to jednak Niklasa skreślam z tej niechlubnej listy, bo on coś faktycznie tworzy w swoim życiu. Pardon, ziomeczku.

Osz ty preclu :cyg: 

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Amolek, Ano. Znalazłem sobie Volkswagena Golfa po taniości. Królem dróg z tym nie zostanę, ale jest wystarczająco dobry, abym mógł się nim bezpiecznie wozić po wioskach. :D 

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Nie mówiłem o oszukiwaniu, tylko po prostu pobieraniu - jawnym - skromnej dodatkowej opłaty za przejażdżkę. Choćby z racji straconego czasu.

Dziadek, hojny człowiek, jako jedyny pieniądze za przejażdżkę proponuje. Nie mniej od niego opłat pobierać nie zamierzam. Co jakiś czas pozwala mi się wyspać u niego na działce, też za darmo. Z tego też powodu nie byłoby w porządku robić coś dla niego.
Jest jeszcze mama. Bez niej nie miałbym ani prawka, ani też samochodu. Branie od niej pieniędzy byłoby już prawdziwym zdzierstwem. 

A pozostałe osoby... W większości są to ludzie nie zarabiający na siebie, albo dalecy krewni, którzy nie znają miasta.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

@Amolek

Zachowałem jeszcze link do oferty: http://olx.pl/oferta/vw-golf-iii-1-4-b-lpg-CID5-IDaEAWb.html#ccc233533d
Samochód jest w naprawdę dobrym stanie. Miejscami pojawiają się małe ogniska rdzy (a pod tablicą rejestracyjną to przeżarło je na wylot), zawieszenie jest zdecydowanie za miękkie i czasami mam problemy z odpaleniem. Ogólnie jednak działa mi on bez zarzutu i myślę, że jeszcze przynajmniej przez parę lat mi posłuży.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...